Wpis z mikrobloga

Ja to chyba jestem prostym koksem. Wszyscy się zachwycają jakimiś sosami, keczupami, ciastkami, słodkimi płatkami. Rozkminiają czy jajecznica ma być bardziej ścięta czy mniej. Git galaretki, fit ciastka, fit batony i tony innego gówna. A mi wystarcza kura z ryżem, wpi i jajka. I w ogóle nie bardzo mam ochotę na co innego. Chyba jestem prostym człowiekiem bez żadnego poczucia smaku. Od bardzo dawna nie jem nic innego, za wyjątkiem kury czy mintaja z ryżem albo kasza jaglana, a w tym roku to nawet nic nie podjadłem( ͡° ͜ʖ ͡°) #mikrokoksy #refleksja #redukcja
  • 30
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: mam kolegę który od kiedy założył Instagrama to wpie4dala ciągle wszystko fit, od ciasteczek, po przepisy różnego typu, keczupiki 0kcal, galaretki sretki xD
A był dokładnie jak Twój opis Ciebie xd
Internety zmieniają ludzi
  • Odpowiedz
@pjoooter: To nie jest tak, że jestem przeciwnikiem takich rzeczy. Jak ktoś chce niech sobie je. Ja po prostu nie mam ochoty zupełnie. Wolę mieć pełną michę kury ryżu i brokuła niż dwa pedalskie ciasteczka zjeść i myśleć że pojadlem( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz No i popatrz na swoją formę a ich, widac co daje efekty. Ludziom sie w tylkach przewraca. Ogarniają jaki rodzaj ryzu ma 3% niższy indeks glikemiczny czy kupują kolejne suple, ktore normalnie są w jedzeniu zamiast ciężko trenować i nie oszukiwać samego siebie.
  • Odpowiedz
@DywanTv: instagram i yt robi czarną robotę. Ludzie to zwyczajnie kupują, ot marketing żeby sprzedać coś 10x drożej i w psychice mieć "jestem fit jem fit żarcie będę ładny/ładna" #!$%@? będzie :D
  • Odpowiedz
@Duzy_Dziki_Zwierz: Kiedyś jadłem podobnie, #!$%@? jak sobie przypomnę, jaja + oliwa/masło z samą solą, potem 5x kura + suchy produkt ww i tak dzień w dzień przez 10miesięcy, trzymałem wtedy najmniej wody, co by nie #!$%@?ć na jałowej misce forma jest najlepsza, jakbym się szykował do zawodów to #!$%@?łbym tylko suche żarcie.

Teraz urozmaiciłem sobie korytko do żarcia ketchup kotlin/passata z przyprawami + pomidor/ogórek albo i nie, połowa posiłków leci na
  • Odpowiedz