Wpis z mikrobloga

Wpis otwarty do użytkownika @Lapidarny

Dlaczego nie uszanowałeś wyboru społeczeństwa tagu #katowice i podmieniłeś tło tagu, które było przeze mnie zgłoszone, zatwierdzone i opublikowane? Wisiało może jeden dzień po czym postanowiłeś napisać do @a__s i podmienić tło?

Dlaczego dwa dni temu usunąłeś wpis, w którym Ci to wypomniałem, gdzie jedyna odpowiedź jaką dostałem od Ciebie w tamtym wpisie to "xDDDD już gadałem z @a__s" (cytowane z pamięci).

Wpis gdzie było głosowanie: https://www.wykop.pl/wpis/40437337 z moją argumentacją i propozycją.

Jeżeli ktoś ma dodatkowe propozycje co to tekstu, samego tła to bardzo proszę o komentarz. Dziękuję.

Wzywam potencjalnych zainteresowanych i przepraszam za spam: @W33D420, @MondryPajonk, @Freakz, @InformacjaNieprawdziwaCCCLVIII, @nie_mowie_po_kociemu, @WkocuNaKacu, @caribbean, @Krx_S, @Pas-ze-mna-owce, @nutellowy, @Snaken, @MondryPajonk, @RoeBuck, @Kashaa, @samot, @PanKracy582, @Asteroida, @Bander22, @TulipanowyPostumentMelodii, @WkocuNaKacu, @klantik, @TheMan, @tereferee, @przemek6085, @krak, @Jf_Sebastian

#katowice #mikroafera #wykopseriousbusiness
Brydzo - Wpis otwarty do użytkownika @Lapidarny 

Dlaczego nie uszanowałeś wyboru s...

źródło: comment_ZclTb9UUDKpMxJlUgic5q7ba7yFNbskx.jpg

Pobierz
  • 55
@TheMan: żadnych wojenek, napisałem kilka miesięcy temu wpis że czekam na propozycje obrazka w tle dla tagu, nie dostałem żadnej propozycji, napisałem drugi wpis i też nic, więc zrobiłem swoje propozycje i ankiete, ludzie wybrali ten obrazek to wrzuciłem razem z opisem i juz a @Brydzo: ma problem nie wiem o co.
Nie siedzę na Mirko 24/7 żeby widzieć czy tez moc przerobić Twoje zdjęcie (a chciałeś żeby dodać logo)
Chleba i igrzysk!

Chciałem się zapytać dlaczego tło zostało zmienione i dlaczego wpis w którym to wypomniałem nie istnieje. @Lapidarny, zalinkuj wpis w którym napisałem do Ciebie żebyś pisał na https://www.wykop.pl/kontakt/ aby dodać tekst pod tło tagu. Ten sam w którym wypomniałem Ci podmianę tła, którego byłeś autorem.

Tutaj nie chodzi o to jakie tło wygrało, jeżeli wejdziecie w wpis gdzie było głosowanie, zobaczycie że ja głosowałem na obecne tło.

@