Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz pedały i buty SPD. Wszyscy ostrzegali żebym się nie przewrócił. Ja nie no, że spoko, przecież to proste. Pojeździłem pod blokiem 5min, ćwiczyłem wpinanie i wypinanie. Podjeżdżam pod klatkę, chcę zejść z rowerka i co? Zapomniałem, że mam SPD :D Cały razem z rowerem poleciałem na bok, komediodramat.

#rower
9.....u - Pierwszy raz pedały i buty SPD. Wszyscy ostrzegali żebym się nie przewrócił...

źródło: comment_VXmS97AQ4AFBQImbYQgcck8kfPaW0BVJ.jpg

Pobierz
  • 43
@923y4uyhfds89yf89asyhfp2bqf4fu: obiecałam sobie że po 1000 na szosie przejdę na spd, takie historie jak Twoja mnie bardzo przeraża, no wiem że się wywalę i obetrę może nawet komuś pod koła, ale Z A R Y S U J Ę moją szoskę a to szkoda, a tak na serio nie da się nie wywalić na tym ustrojstwie?
@solimoes: da! Ławo się wypiąć! Obiecuje! Od kilku lat mam do czynienia z Shimano i Time. Miałem wiele różnych sytuacji, pierwsze kilka dni było dziwnych, ale nawet w górach nie zdażyło mi się nie wypiąć w bardzo trudnych sytuacjach. Kupuj i się nie zastanawiaj!
@Wycu91: @923y4uyhfds89yf89asyhfp2bqf4fu: jakbym czytał sam siebie. Pierwsza jazda testowa 5 minut pod blokiem, w pracy wszystkim naopowiadałem, że to łatwe i nie wiem skąd te opinie w internecie. Druga jazda spoko. Trzecia jazda z kumplem i zapomniałem, że jak się zatrzymuję to trzeba się wypiąć. Gleba przy sporej ilości osób (w tym ładnych dziewczyn). Jak leciałem w dół to nie wiedziałem dlaczego nie mogę się ruszyć, dopiero jak leżałem na