Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Ehh mirasy co ja zrobilem. Rzucilem studia na 5 roku, na ostatniej prostej przez #depresja. Od 3-4 lat choruje na depresje spowodowana samotnoscia. Obecnie biore leki ktore niestety przestaja pomagac. Przez prawie cale studia utrzymywali mnie rodzice ktorzy nie wiedza o mojej chorobie wiec nie wiem jak mam im teraz wyjasnic dlaczego zostawilem studia na pare miesiecy przed obrona (pracy nawet nie zaczalem pisac). Boje sie ze to samo stanie sie z #pracbaza bo co raz mniej chce mi sie chodzic. Glownym powodem mojego stanu rzeczy jest oczywiscie brzydota plus nikczemny wzrost 1.77m. Niby zdaje sobie sprawe ze dzis tylko najprzystojniejsi maja kobiety ale marna to pociecha. Darujcie prosze sobie porady o psychologach bo zaden nie sprawi e zaczne sie podobac kobietom. Pisze zeby sie troche wyzalic i zapytac jak teraz wyjasnic to rodzicom #studbaza

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy studenckie - bogata oferta przez cały rok
  • 27
Szczeraprawda: Matko i córko i wszyscy święci! Z Twoim wzrostem jest wszystko ok, sama nie raz wolałam wybrać niższego od wyższego bo po prostu miał coś w sobie to coś. Nie ma ludzi brzydkich, są tylko nie zadbani. U każdego coś się da poprawić, ktoś może doradzić... Kazdy jest inny jak i każdy ma inny gust więc nie poddawaj sie. Podam Ci taki przykład dziewczyny z mojej miejscowości,, brzydka czy niezadbana
Szczeraprawda: 1. Albo usłyszałes to od facetów którzy naogladali się chadow albo nie spotkałeś dziewczyny która akurat coś w Tobie ładnego zobaczy albo jedno i drugie :)

2. Nie wiem czy taki lol Panie Eugeniuszu geniuszu bo myślę że facet też może schudnąć, zadbać o fryzure, o twarz też niekoniecznie się malując (tu mnie masz) ale dbając o cerę.
Poza tym widuję pełno par gdzie kobieta jest śliczna a facet niby
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, usłyszałem od dziewczyn które są średnie i zazwyczaj to słyszę nawet wprost w twarz.No i co z tego z nowej fryzury czy cery skoro twarz ci sie nie zmieni sposób znaczący? Nie zmieni ci się położe nosa,oczu czy lini twarzy. Takie gadanie to wiesz.
Szczeraprawda: @HarrsonDW: Widocznie się im nie podobasz i tyle? Co nie znaczy, że spotkasz kogos komu się coś w Tobie spodoba?
To jak znajdziesz dziewczynę to mimo wszystko dalej będziesz wierzył w to że jesteś taki brzydki a ona spotyka się z Tobą np. żeby się pośmiać?
Twarzy nie zmienisz ale chyba jest różnica jak podchodzi do laski schludny, świeży, zadbany człowiek a to chyba lepsze niż opryszczona twarz czy
@AnonimoweMirkoWyznania: Na to wychodzi ze żadnej się nie podobam nawet jeśli próbuję coś z tym robić. Wiec takie gadanie ze mogę się komuś innemu spodobać nawet jesli odrzucacie mnie ze względu na wyglad to no.Ale to nie zmienia twarzy rozumiesz? Co z tego ze jesteś ładnie ubrany, zadbany jak dalej jesteś brzydki? Jezus maria łatwo ci to mówic bo jesteś kobietą, a ci mniej atrakcyjni to albo skakali wokół kobiety albo
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak myslisz dlaczego w głównej mierze ten tag istnieje? mam na myśli "przegryw" jest tam wiele facetów pokrzywdzonych przez was. Ile by się razy starali zawsze byli traktowani przez was jak kompletne zera. I gadanie ze "zadbany" facet jest lepszy, tak jest lepszy ale ci to nic nie daje jesli wyglądasz po prostu zle z twarzy bo to jest najistotniejsza dla was rzecz no może oprócz wzrostu.
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie, moje podejście było w zupełności inne. Jestem w realnym życiu inną osobą ale jak to się kończy? Właśnie tak jak opisałem, wieszaniem na mnie psów i bycie dla mnie chamskim. Wiesz skad moja opinia taka jest ze liczy się dla was wygląd generalnie? OD WAS, tak nie wymysliłem tego sobie. Rozmawiając z naprawdę sporą ilością dziewczyn jestem w stanie to stwierdzić wiec gadanie ze zadbany facet ma latwiej to