•  

Dotychczas korzystałem z #mytaxi i mytaxi lite na trasie #balice <-> #krakow. Głównie przez to, że nie chciałem ryzykować że przez nieogarniętego kierowcę #uber #bolt spóźnię się na samolot. Różnica w cenie była na tyle niewielka, że nawet na powrót z lotniska wybierałem Mytaxi gdy do pociągu było 20+ minut.

Ale jak czytam co #cierpy odwaliły dzisiaj na lotnisku to już wiem, że ostatni raz korzystałem z #taxi na tej trasie. Choćbym miał 5h przed lotem zamawiać transport i Pakistańczykowi na migi tłumaczyć dojazd... za cha wafla nigdy już nie wezmę #taxi na/z lotniska w Krakowie! Żryjcie gruz bando skretyniałych ameb! Jeć was prądem!

https://www.wykop.pl/link/4938099/taksowkarze-zablokowali-krakowskie-lotnisko/

P.S. Jest jakaś lista korpo, które brały udział w dzisiejszym "proteście" ?

•  

@tarasino skoro byłeś LITEowym klientem to w sumie żadna strata xD

+: losiu20
    •  

skoro byłeś LITEowym klientem to w sumie żadna strata xD

to teraz zamiast LITEowych ochłapów dostaniecie ode mnie gówno . Smacznego!

tak własnie wygląda poszanowanie klienta przez cierpów: "50 zł za kurs albo spierdalaj"

źródło: wykop.pl

•  

@tarasino: No dokładnie tak wygląda. Za darmo nie jeżdżę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Za darmo jest komunikacja miejska jak pojedziesz na gapę.

•  

@Krowa_i_kurczak: to ja dzisiaj sobie pojadę "za darmo" z Ukraińcem ( ͡º ͜ʖ͡º)

•  

@tarasino spoko. Nie mam nic przeciwko :)

•  

@Krowa_i_kurczak: to ja dzisiaj sobie pojadę "za darmo" z Ukraińcem ( ͡º ͜ʖ͡º)

@tarasino: Widzę ,se się już cieszysz na dzisiejsze ruchanie w dupę?( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Brunner chodzbym miał mu pachola opierdolic w lesie nie dam ani grosza takiej umyslowej amrbie jak Ty

+: dez333
    •  

@tarasino no to już wyższy stopień opętania umysłu. Przy okazji możesz zrobić kolbę jego kumplom xD będą szczęśliwi

•  

@Krowa_i_kurczak i jeszcze mu dział napiwek dam to może jakaś taksowkarska dupa pęknie dzisiejszej nocy

+: dez333
    •  

@Brunner chodzbym miał mu pachola opierdolic w lesie nie dam ani grosza takiej umyslowej amrbie jak Ty

@tarasino: Nie rozumiem czemu miał byś mi dawać jakieś pieniądze?
      A jeśli chodzi i ruchanie to... chodziło o wyruchanie (w przenośni) jakiegoś emigranta który jeździ za głodową stawkę... A nie o to żebyś jakiemuś spoconemu Ukraińcowi robił gałę w lesie... no ale jak to się mówi głodnemu chleb na myśli( ͡° ͜ʖ ͡°)
      I nie wiem po co mnie obrażasz, szczególnie że amebą umysłową to jesteś ty kolego... wyciągając wnioski z zachowania promila jakiejś grupy społecznej czy zawodowej!

•  

wyciągając wnioski z zachowania promila jakiejś grupy społecznej czy zawodowej!

@Brunner: dokładnie to samo robicie z uberowcami. Tylko że u nich nawet promil promila nie naraża celowo własnych potencjalnych klientów na straty rzędu setek czy tysięcy złotych! Dlatego wolę nielegalny przewóz osób niż licencjonowanych terrorystów.

•  

@tarasino: Stary powiedz mi jak ty w tej twojej główce wykoncypowałeś ,że jestem taksówkarzem? Mimo że z moich wypowiedzi nic takiego nie wynika, a nawet się dziwię że mnie tak sobie ubzduraleś?! Jednak rzeczywiście mamy do czynienia z amebą umysłową jak sam to określasz innych( ͡° ͜ʖ ͡°)

dokładnie to samo robicie z uberowcami.
      To to nawet ciężko skomentować bo z tego co wiem to taksówkarze mają ból dupy o wszystkich uberowców bo 100% z nich działa nielegalnie i wszyscy są nieuczciwą konkurencją... no ale spoko nie wymagam od ciebie jakiegoś logicznego myślenia( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

@Brunner: 99% osób, które atakuje mnie pod postami anty-taxi to własnie taksiarze dlatego założyłem że Ty też. Styl Twojej wypowiedzi się zgadzał.

Ja rozumiem ból dupy o nielegalne działanie ale co ja mam do tego? Czy to ja piszę ustawy?
      Skoro ostatnie 5/5 razy jeździłem mytaxi z lotniska bo mnożniki uber/bolt nocą (gdy pociągi i autobusy nie kursują) wyjebują w kosmos gdy lądują samoloty i jest DROŻEJ niż taxi (bolt 75 zł, mytaxi 65, mytaxi lite 35 zł) ! Te zjeby uderzają w swojego najlepszego klienta. Gówno mnie obchodzi czy to promil czy procent. Jeśli korporacje i aplikacje taxi odczują spadek przychodu przez kilka dni po proteście kilkudziesięciu zjebów to może połączą fakty że taka działalność działa na szkodę i zaczną wyciągać konsekwencje.

Chętnie piętnowałbym tylko te korporacje, które brały udział w proteście ale te tchórzliwe gnoje boją się opublikować jakieś zdjęcia. Póki nie dowiem się, które firmy wspierają takie działania nie będę w ogóle korzystał z taxi w Krakowie.

Jazda z Balic uberem ma sens tylko jeśli jest pusto na lotnisku bo wtedy płacisz 70% tego co mytaxi Lite a i tak jest to oszczędność rzędu 10 zł więc bezpieczniej wziąć mytaxilite z gwarantowaną kwotą.

BTW. Wczoraj wracałem uberem 7+ os. z legitnej firmy przewozowej więc wszystko było legal i za to jeszcze dałem mu 15% napiwku.

•  

: 99% osób, które atakuje mnie pod

@tarasino: Zazwyczaj czepiam się głupoty, jaką jest na przykład wyciąganie wniosków z zachowania promila jakiejś grupy! I pewnie jak przedstawiciel twojego zawodu by zrobił jakąś głupotę i ktoś by jebał na wykopie wszystkich ludzi uprawiających twój zawód też pewnie bym się czepiał( ͡° ͜ʖ ͡°)
      Poza tym nie atakowałem ciebie do czasu aż ty pierwszy tego nie zrobiłeś wyzywając mnie od ameb umysłowych( ͡° ͜ʖ ͡°)

•  

Poza tym nie atakowałem ciebie do czasu aż ty pierwszy tego nie zrobiłeś

@Brunner: trzeba było inaczej sformułować swoją myśl a nie pisać o "ruchaniu w dupę"

Ja również jestem przeciwny odpowiedzialności zbiorowej ale w tym wypadku nie jestem w stanie zidentyfikować nawet korpo do których należeli. Ale nie oszukujmy się - środowisko taksówkarskie jest bardzo dobrze zorganizowane. Skoro potrafią się skrzyknąć, żeby w kilka tysięcy blokować całą warszawę to mogą też potępić takie zachowanie. Czekam aż któraś korporacja oficjalnie potępi taką formę (niezapowiedzianego !!!) protestu - wtedy będę korzystał z ich usług. Póki co przechodzę na ubery i bolty.

•  

@tarasino: Jeśli twoimi zdaniem jest dobrze zorganizowane... to znaczy ,że jednak nie chce protestować blokując bo 99,5% tego nie robi( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć prawdę mówiąc poza państwami których rządy wywalily Ubera głównie za działania niezgodne z prawem oraz wyprowadzania pieniędzy z kraju.
      To taksówkarze odnieśli tylko sukces tam gdzie zablokowali wszystko na sztywno jak np. w Barcelonie gdzie zablokowali wszystkie ulice na dwa tygodnie!!! Więc takie przykłady mogą kilku taryfiarzy rozpalać( ͡° ͜ʖ ͡°)

Gorące dyskusje ostatnie 12h

Witajcie mirasy! Dzisiaj stuknął mi rok na wypoku, z tej okazji nietypowe #rozdajo
    Zazwyczaj mirki rozdają 100 zł, ale z racji tego, żem amerykaniec podbijam stawkę - do wygrania sto dolarów amerykańskich ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    Wysyłam banknot pocztą!

Zasady rozdajo:
    1. Zaplusuj wpis
    1.25 Napisz coś miłego w komentarzu
    2. Losowanie via mirkolos jutro o 17:32
    3. Biorą udział wszyscy, nie licząc kont założonych po dodaniu tego wpisu, osób z czarnej listy, ruskich trolli oraz osób powiązanych z tagami: patostreamy, przegryw ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Powodzonka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    pokaż całość

odpowiedzi (381)

• odpowiedzi (16)

Ja pierdole, dobrze niedziela sie zaczyna... Znalazlem topielca

odpowiedzi (25)

Advertisement