Wpis z mikrobloga

Dotychczas korzystałem z #mytaxi i mytaxi lite na trasie #balice <-> #krakow. Głównie przez to, że nie chciałem ryzykować że przez nieogarniętego kierowcę #uber #bolt spóźnię się na samolot. Różnica w cenie była na tyle niewielka, że nawet na powrót z lotniska wybierałem Mytaxi gdy do pociągu było 20+ minut.

Ale jak czytam co #cierpy odwaliły dzisiaj na lotnisku to już wiem, że ostatni raz korzystałem z #taxi na tej trasie. Choćbym miał 5h przed lotem zamawiać transport i Pakistańczykowi na migi tłumaczyć dojazd... za cha wafla nigdy już nie wezmę #taxi na/z lotniska w Krakowie! Żryjcie gruz bando skretyniałych ameb! Jeć was prądem!

https://www.wykop.pl/link/4938099/taksowkarze-zablokowali-krakowskie-lotnisko/

P.S. Jest jakaś lista korpo, które brały udział w dzisiejszym "proteście" ?
  • 16
@Brunner chodzbym miał mu pachola #!$%@? w lesie nie dam ani grosza takiej umyslowej amrbie jak Ty


@tarasino: Nie rozumiem czemu miał byś mi dawać jakieś pieniądze?
A jeśli chodzi i ruchanie to... chodziło o wyruchanie (w przenośni) jakiegoś emigranta który jeździ za głodową stawkę... A nie o to żebyś jakiemuś spoconemu Ukraińcowi robił gałę w lesie... no ale jak to się mówi głodnemu chleb na myśli( ͡° ͜ʖ
wyciągając wnioski z zachowania promila jakiejś grupy społecznej czy zawodowej!


@Brunner: dokładnie to samo robicie z uberowcami. Tylko że u nich nawet promil promila nie naraża celowo własnych potencjalnych klientów na straty rzędu setek czy tysięcy złotych! Dlatego wolę nielegalny przewóz osób niż licencjonowanych terrorystów.
@tarasino: Stary powiedz mi jak ty w tej twojej główce wykoncypowałeś ,że jestem taksówkarzem? Mimo że z moich wypowiedzi nic takiego nie wynika, a nawet się dziwię że mnie tak sobie ubzduraleś?! Jednak rzeczywiście mamy do czynienia z amebą umysłową jak sam to określasz innych( ͡° ͜ʖ ͡°)

dokładnie to samo robicie z uberowcami.

To to nawet ciężko skomentować bo z tego co wiem to taksówkarze mają
@Brunner: 99% osób, które atakuje mnie pod postami anty-taxi to własnie taksiarze dlatego założyłem że Ty też. Styl Twojej wypowiedzi się zgadzał.

Ja rozumiem ból dupy o nielegalne działanie ale co ja mam do tego? Czy to ja piszę ustawy?
Skoro ostatnie 5/5 razy jeździłem mytaxi z lotniska bo mnożniki uber/bolt nocą (gdy pociągi i autobusy nie kursują) wyjebują w kosmos gdy lądują samoloty i jest DROŻEJ niż taxi (bolt 75
: 99% osób, które atakuje mnie pod


@tarasino: Zazwyczaj czepiam się głupoty, jaką jest na przykład wyciąganie wniosków z zachowania promila jakiejś grupy! I pewnie jak przedstawiciel twojego zawodu by zrobił jakąś głupotę i ktoś by #!$%@?ł na wykopie wszystkich ludzi uprawiających twój zawód też pewnie bym się czepiał( ͡° ͜ʖ ͡°)
Poza tym nie atakowałem ciebie do czasu aż ty pierwszy tego nie zrobiłeś wyzywając mnie
Poza tym nie atakowałem ciebie do czasu aż ty pierwszy tego nie zrobiłeś


@Brunner: trzeba było inaczej sformułować swoją myśl a nie pisać o "ruchaniu w dupę"

Ja również jestem przeciwny odpowiedzialności zbiorowej ale w tym wypadku nie jestem w stanie zidentyfikować nawet korpo do których należeli. Ale nie oszukujmy się - środowisko taksówkarskie jest bardzo dobrze zorganizowane. Skoro potrafią się skrzyknąć, żeby w kilka tysięcy blokować całą warszawę to mogą
@tarasino: Jeśli twoimi zdaniem jest dobrze zorganizowane... to znaczy ,że jednak nie chce protestować blokując bo 99,5% tego nie robi( ͡° ͜ʖ ͡°)

Choć prawdę mówiąc poza państwami których rządy wywalily Ubera głównie za działania niezgodne z prawem oraz wyprowadzania pieniędzy z kraju.
To taksówkarze odnieśli tylko sukces tam gdzie zablokowali wszystko na sztywno jak np. w Barcelonie gdzie zablokowali wszystkie ulice na dwa tygodnie!!! Więc takie