qaluhilak qaluhilak 08.05.2019, 19:06:50 via Wykop Mobilny (Android) 1 + Ajax będzie prowadził 2:0 ale przegrają 2:3 #mecz
qaluhilak qaluhilak 08.05.2019, 23:42:41 via Wykop Mobilny (Android) 0 + @killyourlover: @Piceek: kurde nie wiem podczas pierwszego meczu przy stanie 2:0 dla Barcy coś mnie naszło że będą dwa angielskie finały w tym roku wczoraj w pracy y też gadałem że będzie 4:0 :p jakaś taka czutka mnie naszla
Wpis z mikrobloga
Skopiuj link
Skopiuj link