Wpis z mikrobloga

@EfilismPL: chyba nie twierdzisz, że filmik, który dodałoś jest bardzo prosty, nie trzeba trudu aby go zrozumieć.

ideolodzy efiliści: byt jest bytem ku cierpieniu! :( Cierpienie nie jest etyczne!

idealiści byt jest byciem-ku-śmierci,
@hiplit2137 Bez trudu można go zrozumieć w przeciwieństwie do Twoich myśli, których nie potrafisz przekazać w przystępny sposób... Określasz siebie jako ex antynatalista - ja staram się znaleźć powód, żeby zmienić swoje podejście, ale Twoje wywody są dla mnie niezrozumiałe. ¯_(ツ)_/¯
@kruszon_: @EfilismPL: ja jako maszyna do rekombinacji- stwierdzam, że we mnie oprócz maszyny czająco rekombinującej nic nie ma. Te bliskie efilistom słowa są także dla mnie bliskie. Ale od tych słów zaczynają się dwie drogi, jedna idealistyczna, druga materialistyczna. Efiliśi zatrzymują się na materii i dokonują przewrócenia swojej tezy, odtąd, Ja jest wszystkim- sensem a patrzącemu ukazuje się całość- prawda. Jednakże szybko okazuje się, że to droga zwodnicza i nieprawdziwa,
@hiplit2137: ja jako maszyna do rekombinacji- stwierdzam, że we mnie oprócz maszyny czająco rekombinującej nic nie ma. Te bliskie efilistom słowa są także dla mnie bliskie. Ale od tych słów zaczynają się dwie drogi, jedna idealistyczna, druga materialistyczna. Efiliśi zatrzymują się na materii i dokonują przewrócenia swojej tezy, odtąd, Ja jest wszystkim- sensem a patrzącemu ukazuje się całość- prawda. Jednakże szybko okazuje się, że to droga zwodnicza i nieprawdziwa, świadomość w