Wpis z mikrobloga

Wrzucilem wczoraj na grupę Polska Niezwykła gdzie pokazywane są zdjecia z rożnych miejsc i wydarzeń w Polsce. Zdjecia przedstawiały wczorajszy marsz LGBT w Krakowie. Sam nie jestem zwolennikiem ale uznałem że warto zrobić fotoreportaż i pokazać takie ciekawe wydarzenie- jak ktos zainteresowany zapraszam na mój instagram i FB (nick taki jak tu). Po 5 minutach post został usuniety choć nie był niezgodny z regulaminem. Wrzucilem posta z pytaniem o przyczyne i zaden admin sie nie odezwał. Zrobiła sie gownoburza. Jedna osoba napisala że dobrze ze usuneli bo jest wolność słowa (!) I nie życzą sobie oglądać zboczeń. Następnym zdjęciem, które wrzucilem było zdjecie zwyklej teczy to co ponizej i oczywiscie znalazła sie grupa osob ktore także to zdjecie obrażało i zaczęli sie burzyc żebym je usunął. Kilka osób uciekło z grupy bo stwierdzili że nie będą tolerowac takiej cenzury. Oczywiscie foto z teczą tez zostało usuniete bo to symbol zboczenia. Głupia tecza potrafiła striggerować kilkadziesiąt osób i wywalono mnie z grupy, dostalem perma, zdjecie usunieto bo jest obraźliwe i promuje zboczenia. Wczoraj nie interesowaly mnie nawet takie wydarzenia, na marsz trafiłem przypadkiem wracajac z pracy z aparatem i sam nie jestem jakiś pro LGBT ale wczoraj zacząłem sie zastanawiać kto tu jest właściwie bardziej nienormalny- Ci ludzie ktorzy idą w kolorowych strojach i dobrze się bawią czy Ci co dają bana za zdjecie teczy nad starą kamienicą bo obraża ich uczucia. Co ciekawe na tej samej grupie wrzucane są foty pomników JPII i z roznych innych eventow i nikogo to nie szokuje. #lgbt #cenzura #zalesie #urojeniaprawakoidalne #urojenialewakoidalne #fotografia
adam-photolive - Wrzucilem wczoraj na grupę Polska Niezwykła gdzie pokazywane są zdje...

źródło: comment_Jz77jDtlPOlDyfVVWXQ8OHDXLMMdzojg.jpg

Pobierz
  • 16