Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Cześć,

Mam 17 lat i od jakiegoś czasu choruję na depresję. Chodzę do specjalistów którzy niewiele daje. Mam wrażenie że każdy kolejny cudowny środek który ma mnie uwolnić od mojego koszmaru tylko go pogłębia. Zaczęło się od tego że jeden z nauczycieli zobaczył że cały czas chodzę przygnębiona. Odesłał mnie do szkolnej psycholog a ta po trzech spotkaniach zaleciła wizytę u specjalisty. Miałam wtedy nadzieję że to będzie przejściowy, niestety myliłam się… Najgorsze że rodzice początkowo ignorowali mnie i moje sygnały że coś jest nie tak ale w końcu łaskawie zgodzili się na podjęcie mojego leczenia. Niestety ostatnio zaczęli znowu coś gadać międzzy sobą że ci specjaliści są nic nie warti i chcą abym przerwała terapię. Wg. nich w wakacje powinnam odżyć bo pewnie martwię się szkołą i nadchodzącą w przyszłym roku maturą. Mówią że wyślą mnie do babci na wieś pod mielcem w którym mieszkam. Podobno taka zmiana dobrze mi zrobi a ja czuję że choćbym przeniosła się na drugi koniec świata to nic się nie zmieni.

Najgorsze że nie mam już żadnych przyjaciół z którymi mogłabym o sobie porozmawiać, jestem traktowana jak powietrze, nikt mnie nigdzie nie zaprasza, nigdzie nie wychodzę, cały dzień tylko siedzę w domu i leżę w łóżku. Jeśli znalazlby się jakiś miły mirek bądź mirabelka i miał ktoś ochotę ze mną porozmawiać to zapraszam do kontaktu. Potrzebuję choćby zwykłego przyjaciela internetowego z ktorym będę mogła dzielić się swoimi problemami bo w wakacje na wsi jak już zupełnie zostanę wyobcowana obawiam się najgorszego. Założyłam numer gg bo to chyba obecnie najbardziej anonimowa forma kontaktu. Jeśli ktoś ma ochotę to zapraszam. Chętnie sama też wysłucham. Sama lubię japonię tzn. kulturę japońską i anime więc jeśli też lubisz to chociaż będziemy mieć wspólny temat.

Mój numer gg kto ma ochotę niech napisze, może chociaż jedna osoba się znajdzie?

>>>> 68326724 <<<<<


#depresja #ehh #zycie #problemy #choroba #psychologia #licbaza #japonia #zalezie #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Wyjazdy dla młodzieży
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Cześć,

Mam 17 lat i od jakiegoś ...

źródło: comment_P7IYMY6uFqpXELnzC8h4pdmf9kmMzbWr.jpg

Pobierz
  • 30
@AnonimoweMirkoWyznania: Pudło, mam już dziewczynę i myślę o pierścionku, a stalkowanie jednej dziewczyny naprawdę mnie mało kręci. Chce popisać to chętnie popiszę, nic mnie to nie kosztuje.
A co do OPa, gg nie mam, stalkowanie mnie nie interesuje. Możesz się odezwać, a później ewentualnie przejdziemy na jakiś inny środek komunikacji.