Wpis z mikrobloga

#mikrokoksy #silownia jprd. Ostatnio zrobiłem tu wpis z pytaniem czy upominacie kogoś jak nie odkłada ciężaru na miejsce. Pokaże wam jak to dzisiaj wyglądało na mojej siłowni. Ludzi tam chodzi naprawdę mało. Połowa to starsze osoby, jedna czwarta przychodzi na bieżnie itp pozostali przerzucają złom. Naprawdę garstka ludzi. Dzisiaj o godz 15.00 byłem sam i "cieć". Zobaczcie jak wygląda siłownia. Na każdej ścianie napis w dwóch językach żeby odkładać ciężary na miejsce. Na zdjęciu nie wszystko bo jeszcze nie zamieściła się miejscówka do wiosłowanie #!$%@? kółkami i ławeczka do prostowań z kupką kółek.
salvador5000 - #mikrokoksy #silownia jprd. Ostatnio zrobiłem tu wpis z pytaniem czy u...

źródło: comment_rjsly8EOTqrUn5tGc1Djj1d1X27jTE5d.jpg

Pobierz
  • 41
via Wykop Mobilny (Android)
  • 11
@salvador5000: jak ja chodziłem, ale to dawno dawno, za łebka, to nie było karteczek, ale przyszli chłopacy i mówili, że witasz się z każdym po przyjściu, jak #!$%@? to go lekko klepiesz w ramię, bark, kolano albo wystarczy samo cześć, że podkładasz ręcznik i wycierasz, że czekasz na swoją kolej na ławeczkę, że tutaj odkładamy sprzęty na miejsce jak kończymy itp. teraz nie wiem jak wygląda savoir vivre
@salvador5000: stary!
tak wygląda normalnie siłownia, to nie są #!$%@? ciężary
to że ktoś zostawi jakieś drobne na gryfie to nie jest problem żaden, czymś się trzeba rozgrzać
i tak coś się zawsze tam zakłada.
to co przedstawiłeś na zdjęciu jako #!$%@? nie wiadomo jaki syf, to w mojej opini jest porządek na siłce.
Nic nie jes #!$%@?, nie ma #!$%@? hantli, talerze nie walają się po podłodze.
jakies obciążenie jest
@151346136 nie wszyscy rozgrzewaja się 60kg na skosie. Napisałem też , że pod ławeczką kupka z krążków, na stanowisku do wiosłowania z 80kg. Tu jeden krążek, w drugim końcu sali następny. Ostatnio ćwiczył skos po czym ściągnął z jednej strony bo mu był potrzebny krążek na drugim końcu zostawił. I sam jesteś #!$%@? jak też nie sprzątasz po sobie. Przyszedł książę i już nie ma siły ściągać. Widocznie jestem do tyłu i