Wpis z mikrobloga

@Brzytwa_Ockhama: I tak mawiał Chrystus?

Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od
  • Odpowiedz
Słyszeliście, że powiedziano: Oko za oko i ząb za ząb! A Ja wam powiadam: Nie stawiajcie oporu złemu. Lecz jeśli cię kto uderzy w prawy policzek, nadstaw mu i drugi! Temu, kto chce prawować się z tobą i wziąć twoją szatę, odstąp i płaszcz! Zmusza cię kto, żeby iść z nim tysiąc kroków, idź dwa tysiące! Daj temu, kto cię prosi, i nie odwracaj się od tego, kto chce pożyczyć od ciebie.
  • Odpowiedz
@Brzytwa_Ockhama: Na koniec (bo szkoda mi czasu) jesteś człowiekiem, który najprawdopodobniej swoimi wpisami bardzo zraża do wiary katolickiej tych poszukujących swojej religii. Także chyba mogę uznać Twoje działania w tym zakresie na zdecydowanie skuteczniejsze od lakukaracza
  • Odpowiedz
No tak. Źle interpretuję. Spoko ta religia, taka bardzo narażona na manipulacje według własnego widzimisię


@fenis: Nie moja wina, że jesteś zbyt leniwy na przeczytanie komentarza pod tekstem który jasno wyjaśnia kto i gdzie to powiedział
  • Odpowiedz
Na koniec (bo szkoda mi czasu) jesteś człowiekiem, który najprawdopodobniej swoimi wpisami bardzo zraża do wiary katolickiej tych poszukujących swojej religii. Także chyba mogę uznać Twoje działania w tym zakresie na zdecydowanie skuteczniejsze od lakukaracza


@fenis: Ad personam, ma się nijak do dyskusji. Jeśli ateusz wypowiada się na jakiś temat sądząc, że wie cokolwiek to najlepiej go zaorać a nie się z nim bawić jak z jajkiem. Lepiej mu to wyjdzie
  • Odpowiedz