Wpis z mikrobloga

"Bardzo lubię gry komputerowe, ale gdybym robił naprawdę wspaniałe gry komputerowe, jaki wpływ miałoby to na świat? Nie będzie on istotny. Choć odczuwam wewnętrzną miłość do gier wideo, nie mogłem się zmusić do tego, aby uczynić je moją drogą kariery." - Elon Musk, założyciel m.in. SpaceX

Oj, niektórym z gamingu chyba nie spodoba się ten cytat ;-)

#gry #programowanie #elonmusk #spacex #rakiety #tesla #elonizm #biznes #cytatywielkichludzi #kariera #it #praca
yolantarutowicz - "Bardzo lubię gry komputerowe, ale gdybym robił naprawdę wspaniałe ...

źródło: comment_4KpeOpLgafEFuYHxlzalHpP5bTrINjy6.jpg

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
@yolantarutowicz: ale glupota. gry zmieniaja spojrzenie na swiat a moga wrecz stanowic bardzo dobre narzedzie manipulacji.
Poza tym przecietny czlowiek nigdy nawet nie wsiadzie do rakiety, nie mowiac juz o locie dalej niz na ksiezyc. A gra jest w zasiegu kazdego
  • Odpowiedz
@yolantarutowicz: no nie wiem, takie gry jak D2, LoL, DotA, WoW, Fortnite, Minecraft jednak mają całkiem spory wpływ na Europę, Azję, Amerykę. Ludzie się łączą w gildie, klany, na lokalnych turniejach.

Obecnie Fortnite mocno wpływa na rozwój młodych

Większość moich znajomych poznałem w D2/WoWie i na pewno miałbym inne życie gdyby nie to. Co innego jest zrobić tytuł który przetrwa pokolenie, a co innego jakiegoś Far Cry, Tomb Raider czy Fife
  • Odpowiedz
@Kryptonim_Janusz: dzbanie pomyśl o tym jak dla dobra ludzkości przyczyni się kolonizacja Marsa a jak gierki które robi niezliczona ilość studiów. Argument z rakietami też śmieszny, bo liczy się to co można tymi rakietami odkryć i osiągnąć a nie ile januszy się nimi przeleci. Nawet paypal jest bardziej użyteczny i praktyczny na codzień ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Melcma fortnite skończy pewnie tak samo jak Minecraft i inne tego typu, za parę lat nikt o nich nie będzie xD gry to tylko gry, rozrywka a nie coś co przyczynia się do rozwoju cywilizacji xD
  • Odpowiedz
  • 1
Kogo ta wypowiedź miałaby obrazić? Żeby kochać gotować to trzeba uprawiać warzywa? Nie, bo to robi ktoś inny, kto lepiej się na tym zna (lub nie). Tak działa łańcuch ekonomiczny.
  • Odpowiedz
@malicious_murder: to ze wiele studiow robi gry nie ma znaczenia, bo "gierki" gierkom nierówne dzbanie, a śmieszny to ty jesteś bo mnie gowno interesuje czy jakiś bogacz poleci rakietą na marsa za to interesuje mnie wynalazek który będę mógł sobie kupić
  • Odpowiedz