Wpis z mikrobloga

Wiesz, że są producenci którzy nie ładują graczy w kakao co premierę swoich odgrzewanych kotletów?


@Bratkello: Ale każdy producent ma szansę nim być. CD Projekt Red ładuje w kakao swoich pracowników, czemu nie mieliby ładować graczy?

Jaki jest w ogóle sens preorderów?
  • Odpowiedz
@Queltas: No i po projektach nikt tam nie pracuje. Po Witcherze 2 zostało może połowa devów, po Witcherze 3 została gdzieś trójka. Szukam zdjęcia z integracji, gdzie pokazano ile ludzi odeszło, ale nie mogę znaleźć

CD Projekt to ostra januszerka biznesu, jak ludzie narzekają na kilkumiesięczne crunche, tak tam są kilkuletnie crunche.
  • Odpowiedz
@RHarryH: nie zawiodl bo wydal 3 gry, z czego tylko jedna byla bardzo dobra a reszta co najwyzej srednia, wynik bardzo slaby i raczej nie pozwala na bezgraniczne zaufanie.
  • Odpowiedz
@tell_me_more: Jasne, ale to nie jest zwykłe IT tylko gamedev. W gamedevie jest o wiele gorzej, jeśli chodzi o komfort pracy i wypalenie. I tak jak np. ludzie w Paradoxie siedzą po wiele lat, tak w Bioware już mniej (bo są crunche), ale CD Projekt Red jest pod tym względem słynnie słaby.

Tu jest serio dużo do wymieniania: bardzo słaba płaca, crunche przez kilka lat (!), irracjonalność zarządu i mobbing. Mają
  • Odpowiedz
@johny-kalesonny co tak naprawdę do rzeczy ma to co piszesz? Szczerze powiedziawszy #!$%@? mnie obchodzi los tych ludzi XD

CDPR robił gry które trafiały w mój gust, teraz tą też zapowiada się świetnie, a wcześniej nie dali mi powodu by nie wierzyć że będzie swietna-zamawiam pre order. Proste
  • Odpowiedz