Wpis z mikrobloga

  • 2
@tell_me_more akurat relacje z #!$%@?ści cdp znam z pierwszej ręki. Znam gościa co z USA wrócił, żeby pracować nad cyberpunk i już po kilku miesiącach #!$%@?ął pracę i zmienił na inną firmę :).
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Ion_cannon: rockstar to też bk. Ich multi na gta5 to jedno z większych gówien. Multi w rdr2 też ponoć skopali. Ubisoft/EA za wrzucenie tyle mikrotransakcji by ukrzyżowali.
  • Odpowiedz
@tell_me_more: Już bez przesady, że fabularnie udnowodnił to w 3 grach, jak już to w dwóch, jedynka jak się nie jest fanboyem wcale jakoś przesadnie dobrej fabuły nie miała. Były momenty ale przypowieścią Ithliny to ja już tam rzygałem, zwłaszcza, że grałem niewiele po przeczytaniu książki i ilość tekstów albo postaci wziętych niemal 1 do 1 była dosyć spora. Dla mnie to o wybitności nie świadczy i spokojnie można się kłócić
  • Odpowiedz
@guest: że ludzie płacąza za mikro to juz nic nie poradze ¯\_(ツ)_/¯ nakład pracy który włożyli w multi jest prawie żaden, ot kilka scenariuszy na start, plus co jakiś czas nowy samochód lub te same misje w innej oprawie. Gdyby nie roleplay moduł multi do gta upadłby kilka lat temu bo niema co w nim robić poza wygłupianiem sie ze znajomymi.
  • Odpowiedz
@DiscoKhan: Dla mnie fabularnie W3>W1>W2>każdy ME. W W1 była słowiańska atmosfera która go wyróżniała z innych gier fantasy. Przedmieścia Wyzimy to mistrzostwo świata w budowaniu klimatu i odkrywaniu kart powoli, na dodatek do końca nie wiesz, czy zrobiłeś dobrze. Quest z śledztwem w Wyzimie jest najbardziej skomplikowanym questem w historii gier cRPG (choć tam jest tyle kombinacji, że w niektórych sytuacjach dzieją się bezsensowne rzeczy, ale w normalnych kombinacjach wszystko działa).
  • Odpowiedz