Wpis z mikrobloga

#informatyka #zalesie #kiciochpyta

Czy was też to wk0rwia, że jak pracujecie jako "informatyk" albo skończyliście taki kierunek.

To ludzie wam zadają takie zj3bane pytania typu:

- podał byś jakiś darmowy fajny program do fakturowania na już

- Daniel wiesz jakim programem najlepiej darmowym otworzyć rozszerzenie .XADAW (tutaj nazwa rozszerzenia)

I k0rwa odpowiedzi oczekują w tym momencie..

Tak k0rwa bo my na agh na informatyce mieliśmy przedmiot "Wszystkie programy świata" i uczyliśmy się na pamięć jaki program jest do czego .....

#bekazpodludzi
  • 77
@promyczek_94 no ale w sumie ja już miałem kilka próśb o ustawienie anteny i dekodera
@Pan_Jerzy: Ja raz miałem sytuację w pracy, że babka musiała założyć konto na jakimś portalu z ministerstwa
I było podaj hasło i potwierdź hasło
W końcu mnie woła, nie mogę hasła zmienić
okazało się że w pole potwierdź hasło wpisywała "potwierdzam"
@
@John_Steinbeck: nie najgorsi są ludzie co przynoszą ci laptopa na Windows XP który
@Daleki_Jones: nie wiem do czego pijesz zarządzam kilkoma serwerami i w sumie całym procesem IT w firmie. Ale w takim razie gratuluje wiedzy, że jesteś w stanie dla każdego rozszerzenia podać nazwę programu w czym to otworzyć i jeszcze darmowym programie.
Zresztą z tym też bym się kłócił - bo wszedłem na miejsce typa która był po 50 i studiował informatykę to wszystko w pracy było postawione trzeba było przenieść na
@samuraj24: Ja takim mówię, że dzisiejsze studia są gównowarte i nic nie umiem. Co w sumie ma dużo wspólnego z prawdą XD Wtedy jest gadka, że przecież pracuje w zawodzie. To mówię, że ja tam jestem tylko sekretarką XD