Wpis z mikrobloga

Seria 120kg, a potem singiel 125kg. Kolejny trening seria 122,5kg, singiel 127,5kg. Czy to ma sens i stosowanie w dłuższej mierze może przynieść pozytywne wyniki? I z drugiej strony czy może to jakoś negatywnie wpłynąć na cokolwiek?
#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia
  • 16
@uytx: ja robię serię główną określonym ciężarem, cisnąć do określonej liczby powtórzeń, powiedzmy 6RM wyjdzie, to potem robię 6 singli tym samym ciężarem, bacząc już w głównej mierze na technikę i poprawę "radzenia" sobie z określonym obciążeniem
@uytx: Zależy czy idę rekreacyjnie czy tylko zrobić trening. W tym drugim przypadku na główne boje schodzi po ~30 minut, potem jeszcze ze dwa akcesoria w superseriach. Generalnie da się uwinąć całościowo w 1h30min
Seria 120kg, a potem singiel 125kg. Kolejny trening seria 122,5kg, singiel 127,5kg. Czy to ma sens i stosowanie w dłuższej mierze może przynieść pozytywne wyniki?


@uytx: Wiesz to jest krok dalej, niż co trening robić 120kg, 120kg 120kg i tak ciagle, bo to jest już jakiś model progresji... ale ubogi i słaby heh, są po prostu lepsze i sprawdzone metody.
@ChoNoTu ang u mnie kiepski, poprostu zacząłem nim ćwiczyć wg apki na androidzie. Przesiadem się z 5/3/1 Jima wendlera. Po BS i sumo DL wczorajszych mam dzisiaj problem żeby usiąść na kiblu, dawno tego nie miałem, podoba mi sie