Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@sanglier: mieszkam w Niemczech i za coś takiego miał byś #!$%@? u wszystkich sąsiadów już po 1 razie. Kosic trawę możesz w piątek popołudniu. Po drugim razie najprawdopodobniej przyjechała by do Ciebie policja za zakłócanie ciszy i spokoju, kolejny przyjazd to będzie mandat. Weekend tutaj jest święty i nie możesz zakłócać w żaden sposób ciszy sąsiadom. Choć normalna jest impreza trochę glosniejsza wieczorem.
@rabarbarowyStraznik: lol, dude, toż to brzmi jak kompletna dyktatura, i dla dobra twojego, a także narodu niemieckiego i mojej w nich wiary, uznam że trochę przesadzasz :D KOSIĆ MOŻESZ W PIĄTEK PO POŁUDNIU - a jeżeli ja, niepokorna obywatelka, w piątek po południu zamierzam się bezczelnie #!$%@?ć, a koszę sobie, powiedzmy, w sobotę o 9 rano, dopóki słońce nie napieprza za mocno?

8 to też nie jest jakaś zbójecka godzina, poza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FunnyLogin: weekend większość ludzi chce się wyspać i nie interesuje mnie to, że chcesz sobie w sobotę o 9 rano jak zwierzę narobić hałasu i obudzić pół osiedla. Uwielbiam ciszę i spokój. Nie chce aby mnie idiota o9 rano w sobie budził, czy nie daj boże jeszcze wcześniej
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SKYFander: #!$%@? Cię chyba typie xD
Po tygodniu pracy, należy Ci się spokój jak psu micha. Równie dobrze mogę przychodzić do Ciebie o 01:00 i #!$%@?ć Ci dzwonkiem do drzwi w losowe dni tygodnia, tłumacząc to, że mam taką potrzebę. Na południu Francji (mam tam rodzinę) możesz się z policją w sobotę rano zobaczyć, jak twój pies będzie #!$%@?ł od bladego świtu w weekend. Mam pełne prawo mieć ciszę i spokój
@rabarbarowyStraznik: A czaisz różnicę między 9:00 rano a 1:00 w nocy, czy masz tak daleko posunięty autyzm, że tego nie ogarniasz? To już normalna godzina, a jak masz problem żeby się w pełni wyspać do tej godziny, to może zrezygnuj z piątkowych imprezek i kładzenia się spać o czwartej nad ranem. Nikt nie będzie się dostosowywał do twojego wymysłu, że ty chcesz spać do południa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SKYFander: autyzm to masz ty. Nie każdy pracuje 7-16 I na zachodzie i tym wiedzą, ale widać musisz mieć więcej IQ niż stułbia żeby to zrozumieć. Jak ktoś kończy pracę koło 24:00 to też ma prawo się wyspać i jeśli ty nie szanujesz innych, to czemu miałbym Cię nie budzić o 01:00?