Wpis z mikrobloga

Dla wszystkich fanów #bekazkatoli i #gimboateizm.

Taki przykład, że lewak w obliczu ciężkiej choroby, w obliczu zbliżającej się śmierci zaczyna szukać Boga. Tak, więc jestem spokojna, że dziś najwięksi wrogowie #wiara i #kosciolkatolicki, gdy los spłata im figla, pierwsi poproszą bliskich o #rozaniec. Pozdro lewicowi bohaterzy, antyklerykałowie od siedmiu boleści.

Rano w szpitalu słuchałem Radia Maryja. Mama kupiła mi radio, żebym mógł słuchać papieża Franciszka, kiedy był na Światowych Dniach Młodzieży, więc byłem na bieżąco. Zrozumiałem fenomen tego radia i naprawdę je doceniłem - mówił w listopadzie 2016 roku w rozmowie z "Plusem Minusem" Tomasz Kalita, były rzecznik SLD w rozmowie z Robertem Mazurkiem. Kalita zmarł 16 stycznia po długiej i ciężkiej chorobie.


Rozmowa Mazurka. Tomasz Kalita: Stałem się koneserem życia

Innymi znanymi nawróconymi przed śmiercią lewakami byli Jaruzelski, Oleksy.


#bekazlewactwa #4konserwy.pl #neuropa.ru
M1r14mSh4d3 - Dla wszystkich fanów #bekazkatoli i #gimboateizm.

Taki przykład, że ...

źródło: comment_LwZa2AfD6SpLMvr6POCMALkMj17wEdkG.jpg

Pobierz
  • 89
@M1r14mSh4d3: Tak sobie zawsze czytam te wasze argumenty takie jak ten i jedno mnie dziwi. Czy wy nie widzicie tego, że ten argument o nawracających się na łożu śmierci nie świadczy dobrze o religijności? Bo w przypadku nawracających się ateistów możemy określić, że:
-gdy myślą w miarę racjonalnie, to nie wierzą w Boga
-gdy niesamowicie boją się śmierci, nie myślą racjonalnie (tutaj idealnym przykładem tego co choroba robi z ludzką psychiką
@M1r14mSh4d3: przekonałeś mnie, teraz tylko powiedz mi czemu, wobec strachu przed śmiercią i cierpieniem, powinienem nawrócić się właśnie na rzymski katolicyzm a nie np. na luteranizm (jak wielu ateistycznych Skandynawów i Niemców na łożu śmierci), prawosławie (jak wielu Rosjan, Greków i Rumunów), ewangelikalizm (jak wielu Amerykanów czy Brazylijczyków), sunnicki islam (jak wielu Egipcjan i Palestyńczyków), szyicki islam (jak wielu Iranczyków) czy inny tam judaizm (jak wielu Izraelczyków)?
Tak sobie zawsze czytam te wasze argumenty takie jak ten i jedno mnie dziwi. Czy wy nie widzicie tego, że ten argument o nawracających się na łożu śmierci nie świadczy dobrze o religijności? Bo w przypadku nawracających się ateistów możemy określić, że:

-gdy myślą w miarę racjonalnie, to nie wierzą w Boga

-gdy niesamowicie boją się śmierci, nie myślą racjonalnie (tutaj idealnym przykładem tego co choroba robi z ludzką psychiką jest ten