Wpis z mikrobloga

Niestety po 44 dniach spod tagu #wyzwaniemacana biorę pierwszy dzień przerwy (i nie wiem, czy nie ciągnąć go aż do poniedziałku). Powodem jest ból łokcia, który nasila się już od 3 dni (wcześniej ten ból rozwalił mi trenowanie na ponad pół roku, więc lepiej odpuścić i zwiększyć dawkę kolagenu) i ból w uchu, albo pod uchem (ciężko mi to określić) przy schylaniu się, albo zwiększeniu ciśnienia w głowie. Myślę, że to jakieś zapalenie, także od nocy jestem na przeciwzapalnych, może przejdzie :P

Zastanawiam się, jak odliczać te posty (jak je numerować) od poniedziałku. Zaczynać od początku, czy liczyć ilość dni od początku wyzwania, a w nawiasie wpisywać ilość treningów?

Dodaję tagi #mikrokoksy #mirkokoksy #trening i #podciaganiezwykopem bo tam obserwowaliście te treningi. Swoją drogą strasznie dziwnie się czuję z tym, że wstałem o 8 i nie ćwiczyłem :(
  • 9
@Magiczny_Mateusz: Kalorie? A co kalorie mają do tego?

Technika w pompkach też nie ma tu nic do rzeczy, wyjechałem sobie łokieć rok temu, kiedy robiłem ok. 500 pompek w ok. 15 minut. Po prostu raz przegiąłem pałę i płacę za to do dziś. Do tego wyzwania przygotowywałem się żrąc 2 miesiące kolagen, bo po pół roku od przerwania treningu nie mogłem zrobić 3-4 pompek przez łokieć.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@macan: taki stabilizator sobie kup na łokcie. Takie opaski sciagajace na łokieć. Jesli to ból czysto stawowy (Nie ścięgna itd) kup Animal flexa i zjedz puche cała. Do tego maść końska. Smaruj 2-3x dziennie, w tym 10 min przed treningiem. Najlepiej to kup dwie. Jedna rozgrzewająca z chilli do smarowania na co dzień i druga rozgrzewająca z mentholem, da ci uczucie chłodu i zmniejszy bolesnosc na treningu
@tom44: Mirku śmieszny, nie widziałeś na oczy jak robię pompki, to się nie udzielaj. Uwielbiam takich debili jak Ty, jak usłyszy, że robiłem 514 pompek w ok. 15 minut to się kretyn śmieje, że pewnie #!$%@?.

No to Ci mówię, że nie #!$%@?. Od wyprostu rąk do bardzo niskiego opuszczenia klaty tuż nad ziemię. Dupa prosta, bez żadnych kocich garbów, ani ruchania podłogi. Śmieszą mnie takie cwaniaczki jak Ty, bo gdyby