Wpis z mikrobloga

Krzysztof Bosak, jeden z najbardziej obiecujących polskich polityków. Młody, inteligentny, przystojny. Ma przed sobą jeszcze z 30-40 lat kariery politycznej. Jeżeli Polska utrzyma konserwatywny kurs, za kilka lat może być jednym z najważniejszych osób w polskiej polityce. Szanujesz, plusujesz
#polityka #konfederacja #truestory #oswiadczenie
Nirin - Krzysztof Bosak, jeden z najbardziej obiecujących polskich polityków. Młody, ...

źródło: comment_Ijoo9ve6jiW4saVy1k7WnysZ828qK1jX.jpg

Pobierz
  • 22
@musztym: Bardzo dobrze powiedział. Wyobraź sobie taka dyskusję podczas wycieczki do lasu:
- Chyba będzie padać
- Masz na to jakieś badania?

Pan Krzysztof zwrócił uwage, że fraza "Masz na to jakies badania" jest wciskana w każdy zakamarek nawet banalnych dyskusji. Sam to zauważyłem u siebie. Mówię koledze, że tym autem mi się lepiej jeździ a on "Masz na to jakieś badania" (XD). Tak, bo badania są mi potrzebne do stwierdzenia
@Nirin: czy pan Krzysztof odnosil sie do rozmowy o pogodzie, o huzarze i dupie Maryni, czy raczej mial na mysli tak popularne ostatnio "debaty" w mediach spolecznosciowych na tematy homoseksualizmu, aborcji, zwiazkow partnerskich i innych, ktore przyciagaja uwage ludzi i stanowia oś sporu i podzialu swiatopogladowego spoleczenstwa?
@PreczzGlowna: nie mogę się po googlu przebic do tego tweeta. Byc może się pomyliłem i tweet przeczył teorii heliocentrczynej, co byłoby jeszcze bardziej zabawne. W każdym razie jedno z tych dwóch, na 100 procent.