Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
  • Odpowiedz
  • 0
@Goodie_pl dajcie mnie bo kuzyni przyjeżdżają i zamiast się nimi opiekować wolę grać na moim PC. Jak dostanę ta konsolę to ona się zaopiekuję kuzynami a ja będę mógł spokojnie grać dalej. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Goodie_pl

1) nigdy nie miałem konsoli.
2k mój komputer wczoraj odmówił posłuszeństwa i właśnie rozkręcam zasilacz.
3) nie wezmę zasilacza z nowego PS4 ale otrze moje łzy.
4) tak naprawdę to ja jej potrzebuje bo mam hore córki matki i sąsiadki
5) PS4 lepsze od Xboxa.
6) bo jeśli wygram to przerobie ją sobie na customową ;>
7) bo nie każdy był w stanie podać 6 powodów.
8) nawet prawie nie naciąganych
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: będę mógł się w spokoju zamknąć w piwnicy, usiąść pomiędzy konfiturami babci i spędzić calutkie 2 miesiące tylko na grze
  • Odpowiedz
@Goodie_pl Jestem pantoflem () z dziewczyną robię dosłownie wszystko jem, śpię, kompie się. Pojechałem ostatnio na rower sam - to foch z jej strony ogromny(). Dzięki konsoli mógłbym zaszyć się na godzinę albo i dwie w piwnicy i pograć w nowego God od war'a. ()
  • Odpowiedz