Wpis z mikrobloga

Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 () Wystarczy, że:
1) zaplusujesz ten wpis,
2) przekonasz nas w komentarzu, dlaczego to właśnie Ty powinieneś spędzić całe lato, grając na konsoli ( ͡º ͜ʖ͡º)

#konkurs trwa do jutra do 16:00. Wyniki podamy w poniedziałek. Regulamin konkursu tutaj. Specjalna komisja konkursowa wybierze autora najciekawszej wypowiedzi.

Dodatkowo przygotowaliśmy dla Was pyszną niespodziankę! Od jutra do niedzieli podwyższamy #cashback na #pysznepl do 30% dla osób, które nigdy nie korzystały z goodie cashback i do 15% dla dotychczasowych użytkowników. Smacznego!

#playstation #konsole #gry #jedzenie
Goodie_pl - Czas na wakacyjne #rozdajo z #goodie! Do wygrania nowiutka #ps4 (。◕‿‿◕。) ...

źródło: comment_HxmNMLRq6KwtLJl3YVUJYvmv5dLz2OJm.jpg

Pobierz
  • 1073
@Goodie_pl: wstaję o 6:00, kąpię się, jem śniadanie, wychodzę z domu o 7:30, jestem w pracy przed 9:00, wychodzę po 17:00, robię szybkie zakupy spożywcze, jestem w domu przed 19:00, zajmuję się córką do 22:00, ogarniam dom i o północy idę spać. Wstaję o 3:00 żeby nakarmić małą i wierzę, że od 3:30 do 6:00 mógłbym wygospodarować czas na granie. W końcu 3 godziny snu muszą wystarczyć.
Mam chorego X360 ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeśli mnie wylosujecie jakimś cudem, to biorę wolne i zamorduje God of Wara, Uncharted i Horizon. The Last of Us 2, jak już wyjdzie, to nie wyjdę z domu dopóki nie przejdę.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Goodie_pl: Nigdzie nie wyjeżdżam na całe lato, a różowa ufundowała sobie niedawno Nintendo Switch. Teraz wyobraźcie sobie jak gra cały czas w Pokemony, a ja muszę się zadowolić grami na telefon, bo komputer już nie taki mocny. Chcę jej pokazać prawdziwą moc na 50' calowym telewizorze, aby rzuciła Switchem w kąt i próbowała się dostać do pada ( ͡ ͜ʖ ͡) Jeszcze Cyberpunk w przyszłym roku,
@Goodie_pl: Bardzo chętnie przyjąłbym konsolę, z samego sentymentu do gier, kiedy spędzałem przy nich całe wieczory, a w wakacje tym bardziej ciężko było mnie od nich oderwać. Później nadeszły praca i obowiązki, w międzyczasie sprzedałem swojego starego xboxa, a komputer był już przestarzały. Na tegorocznych wakacjach będę miał dużo więcej wolnego czasu, co jest idealną okazją do przypomnienia sobie dziecięcych lat. Poza tym przyjeżdża też do mnie rodzina z innego kontynentu,