Wpis z mikrobloga

mam takie pytanko.
Skąd Ci wszyscy ludzie biorą pieniądze na to zeby jesc z panna w restauracjach? skad oni biora hajs na fury za 100k? i to mlodzi ludzie. nie rozumiem tego. Nie kazdy przeciez jest synem prezesa banku lub synem lekarza.
sam zarabiam te #!$%@? 4k w warszawie co i tak jest szczytem wszystkiego zeby tyle zarabiac i nikt z moich znajomych w wieku 26 lat nie zarabia nawet polowy tego, wszyscy jestesmy po studiach, nei mowcie mi tu ze to wszystko IT bo nie wierze. Skad brac hajs na to wszystko? #warszawa #krakow #wroclaw #hajs #pieniadze #lekarze #korpo #korposwiat
  • 256
@Scaab: #!$%@? Wy naprawdę nie wierzycie, że ludzie potrafią zarabiać w Wawie 2k na rękę? to to jest własnie te rozpowiadanie mitów ze w Wawie to same kokosy (a spotkało mnie to stwierdzenie nie raz poza granicami Polszy od innych p0laków). U mnie takze pełno znajomych robota od 1800 netto do ok 2,5-3 tys netto. Nieliczni koło 4 i wyzej. I osobiscie znam przypadki, że gosc zarabiał koło 4tys do łapy,
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@niepanimaju: no na przykład, albo mieć mieszkanie od rodziców i czynsz opłacany przez rodziców i wtedy nawet 2k jest znośne.

Ja pierwsze auto dostałem od rodziców i było to warte 7k Punto z 2002 a i tak byłem na językach i widziałem wzrok zawiści rówieśników.
@revoolution: No tak, trochę uogólniłem zakładając, ze firma jednak jakieś przychody generuje :-) ale kupno auta do 100k na firme, aż takim wyzwaniem i czymś nieosiągalnym nie jest. W szczególności przy możliwości wpłaty jednoprocentowej i najmu długoterminowego.
@Wilkudemoner: firma consultingowa. Zalozylem ja w styczniu 2018 jak pracowalem jako handlowiec na B2B i zarabialem na czystko 4k... natomiast praca w sprzedazy pomogla mi sprzedac swoje uslugi teraz. Realnie firme mam od powiedzmy wrzesnia zeszlego roku jak zaczelem dorabiac do etatu i stopniowo przechodzilem na swoje.
bez przesady, żeby 4k to była wegetacja.. wszystko to kwestia tego ile wydaje sie na mieszkanie itp. Mieszkam w Krk, zarabiam mniej i jakoś nie wegetuje..


@Puna: tu już przechodzimy do kwestii tego czy 4k to dużo czy mało a to już dość indywidualna kwestia, chociaż biorąc pod uwagę dorosłego człowieka to tyle będzie go kosztować mieszkanie (bo liczymy pełny koszt, nie z jakimiś odziedziczonymi lokalami bo niby czemu) i jedzenie
@leglion co to za #!$%@? odwieczne na tych forach. Pokój wynajmujesz, na studiach zarabialem 2200 i na spokojnie pokój, żarcie, odlozylem kilka stowek i na wyjście czasami do baru wystarczylo. Nie rozumiem nigdy tego gadania i. W sumie to nadal uważam że to czyste #!$%@?. Wegetacja czysta to byłaby jak ktoś ma rodzine do utrzymania ale samemu?
@Distri_guy: @Doomino: @szperacz: tylko czy to nie jest #!$%@? no nie wiem troche rozwiazanie na zycie?
mam znajomego co 10 lat żył jak król, firmy, spółki #!$%@? muje, nowe betki, leasingi. Potem oglosił upadłość konsumencką i niestety teraz jest gorzej. Długów na ponad 2 miliony. Ja myśle, jak debil nie mógł chociaż sobie tego miliona odłożyć xD

potem rozmawiam ze znajomą co kredytami handluje, głownie nieruchomości. W Polsce dalej