Wpis z mikrobloga

Do @wykop i tych, którzy mogą mi pomóc.

Witam.

Od dziś jestem użytkownikiem Waszej platformy. Migrowałem z blipa. Jednak na potrzeby mojej własnej strony potrzebuję coś w stylu wklejki blipowej. Potrzebuję takiego widgeta, który będzie publikował moje wpisy z mikroblogu na mojej stronie WWW.

Czy jest taka możliwość, aby udostępnić swój mikroblog na stronie WWW?

Czekam na odpowiedź, pozdrawiam.

#blip #widget #wykop #wklejka #wklejki
  • 22
@dstranz: Tylko ten widget za chiny nie chce odczytać mi zawartości mikrobloga, zamiast tego może widzieć tylko wpisy typu: "wykopalisko, wykopane i popularne". Jak w ramce "użytkownicy" wpisałem swój nick to nic się nie pojawiło w tym widgecie. Jakieś to dziwne jest.
@nvll: Ponieważ jestem świeżym użytkownikiem (bo od dziś) to nie mam jeszcze przyznanego dostępu do API. Trzeba zaliczyć miesiąc, aby uzyskać dostęp do API. Ehhh.
@maciejkiner: Mogę liczyć tylko na Was, bo za słabo się znam z programowaniem. Znam tylko triki z kodami html i java. Chciałem napisać do użytkownika wykop na PM, ale nie mogłem bo ma blokadę na wiadomości PM.
@matiusmm: O kim mówisz? O jakim Macieju? Miło by było gdyby ktoś odblokował mi dostęp do API, to może znalazł bym jakiś kod, który po wklejeniu na stronkę cytowałby moje wpisy z mikrobloga.
@flagam: przy użyciu Javascriptu (bo pewnie jego miałeś na myśli) jakoś udałoby Ci się dobrać do swoich wpisów (w sumie to jedna metoda odpalona jsonp i renderowanie tego co zwróci) - więc jeśli chcesz klucz to pisz na kontakt a Ci go przydzielimy.
@kamdz: Jest jeszcze jedna platforma na wzór Blipa. Tą platformą jest FriendFeed. W tej platformie nie podoba mi się tylko to, że rejestracja odbywa się po przez dane facebooka (a nie chcę ujawniać tam moich prywatnych danych). I tam widziałem widget typu blipa (na wersji demo) i on nawet by mi odpowiadał, ale ta nieszczęsna forma rejestracyjna.