Wpis z mikrobloga

Ostatnich kilka dni przepłakałam żłopiąc piwsko. Ale dziś poczułam ulgę, posprzątałam mieszkanie i zaczęłam coś wokoło siebie robić. Niebieski mnie zdradził. Z babą, z którą rozstał się kochanek (zdradzający swoją dziewczynę) i trzeba było ją pocieszać. Mój partner pocieszał tak skutecznie, że aż ją przeleciał ( ) to dobry chlopak po prostu, wrażliwy.

Koniec z tym, do przodu (°° .

#depresja #zdrada #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow
  • 66
  • Odpowiedz
@mala_rybka: Zawsze mnie zastanawia co mysla ludzie, ktorzy maja tylko ruchanie w glowie. W sensie masz zwiazek/małżeństwo, powiedzmy kilka lat. Budowaliscie go wspólnie, wiele przeszliscie razem i w momencie kiedy pojawia się okazja lasisz sie na 15 minut ruchania, ktore wcale moze nie być tego warte i przekreslasz jednym spuszczeniem sie kilka lat twojego i czyjegoś życia- serio, trzeba byc #!$%@? mozgowo człowiekiem.
Albo czegos chłopu brakowalo i nie potrafil tego
  • Odpowiedz
@mala_rybka: przy kolejnym już nie będziesz pisać na forum i kolejnym i kolejnym.

Żyjesz w takich czasach, że wierność straciła na wartości i lepiej sobie to uświadom szybciej niż kolejny cię zdradzi
  • Odpowiedz
@mala_rybka: Może być cynicznym manipulantem, ale czy to inteligencja? Doskonale odnajduje się w rzeczywistości i czerpie z niej korzyści a jednak nie potrafi przeciwstawić się swoim prymitywnym żądzom, czy to jest interlineacja? Nie dziwię się, że tak łatwo przyszło ci go określić mianem inteligentnego skoro w jego całokształcie zarówno osoby jak i postępowania nie widzisz tak rażących wad które znacznie obniżają jego ocenę.
  • Odpowiedz
  • 1
@WujaTHC moja depresja ma już kilkanaście lat i jest taką twardzielką, że prawdopodobnie już ze mną zostanie na zawsze. To, jak przeżywam tę sytuację, ma duży związek z faktem, że przewlekle choruję na depresję.

Czasami warto dopytać op-a o pewne rzeczy, zamiast od razu się denerwować i życzyć mu ukrzyżowania ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Centuri0n nie rozumiemy się zupełnie. Inteligencja i charakter to dwie zupełnie inne rzeczy. Można mieć wysoka inteligencję, a równocześnie zły charakter.

Owszem, byłam naiwna i zlalam wiele sygnałów ostrzegawczych. Ale większość z nas nie wiąże się jednak z ostatnimi potworami, tylko z ludźmi, w których widzimy coś dobrego. Czasami tylko do czasu.
  • Odpowiedz
  • 0
@czemu_mnie_to_nie_dziwi może gdyby się z taką puścił to nie byłoby to aż tak bolesne. Ale właśnie nie. Puścił się że starsza ode mnie i od niego. Do tego z kurduplem z nadwagą. No i ja też zimna nie jestem, wręcz przeciwnie. #!$%@? no, po prostu lubię seks i mogę go mieć codziennie, byle nie cudzym kosztem i byle z człowiekiem, do którego faktycznie coś czuję, a nie z pierwszym lepszym.
  • Odpowiedz