Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#komputery #laptopy Mam pytanko. Korzystam z poleasingowego laptopa (Lenovo t430s) z 8gb ram i Intelem i5-3320M i zintegrowaną karta graficzna. Dotychczas używałem go do głównie do Internetu i sporadycznie starych gier i Internetu, kiedy go kupowałem nie grałem zbyt często, głównie w właśnie w tytuły z dzieciństwa więc nie potrzebowałem nic mocniejszego, ale teraz zagrałbym sobie w coś nowszego :D Zastanawiam się jakie są najbardziej wymagające tytuły które pociągnie na niskich ustawieniach, czytałem też o zewnętrznych kartach graficznych. Ile kosztuje zestaw do podłączenia takiej karty plus sama karta, żeby uzyskać optymalną wydajność z innymi komponentami. I co w ogóle z tego można wycisnąć? A może lepiej wymienić na laptop z zewnętrzną kartą niż bawic się w adaptery? Z góry dzięki za pomoc.
  • 7
czytałem też o zewnętrznych kartach graficznych. Ile kosztuje zestaw do podłączenia takiej karty plus sama karta, żeby uzyskać optymalną wydajność z innymi komponentami


@bartan1002: Nie opłaca się. A do obecnego zestawu to google - list of games intel hd 4000. i jedziesz na minimalnych jak ja ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@skyluker: Domyślałem się, że przez ten procesor za wiele nie zdzialam :D Ciekawiło mnie, przy optymalnej karcie do tego procesora: 1. Ile musiałbym wydać, żeby to zrobic najtaniej jak się da 2. Jaki byłby efekt
@bartan1002 @skyluker procesor spokojnie uciagnie wiedzmina 3, ja gralem na takim samym, tylko grafike mam porzadniejsza

Oczywiscie o ile sobie nie postanowisz grav na ultra, ja chyba gralem na srednich/niskich ustawieniach w full hd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@yalbi: Oo, ciekawe. Czyli w coś tam już bym pograł z inną grafika,
Potrafi ktoś określić ile bym zapłacił żeby to zrobić możliwie najtaniej? Karta + podłączenie. Wiedziałem jakieś adaptery po 200zl ale czy naprawdę nie da się taniej? Do takiego laptopa wydaje mi się, że to trochę za dużo :D