Wpis z mikrobloga

Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo tak naprawdę ktoś je przestraszył i to że wychowywanie dziecka z downem jest tak trudne to w większości stereotypy a one nie znają żadnego dziecka z downem.
A ja znam, mam w rodzinie dziecko z downem i gdybym był kobieta i dowiedział się, że takie urodzę, to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał czy zrobić aborcję. Tylko bym zrobił. Może jestem jakimś zwyrolem, ale nie chciałbym takiego życia.

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy #bombelek
GrammarNazi - Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo...

źródło: comment_jaLXyqxrZfaSiIkA9pbYhyv1z1l7Qg4W.jpg

Pobierz
  • 331
  • Odpowiedz
@Liwiia: co? jakim prawem możesz mierzyć kto się bardziej na świecie męczy? Po prostu po co mamy skazywac te dzieci na cierpienie skoro można zrobić kolejne, bez takich rzeczy.
  • Odpowiedz
No to widać, że jesteś osobą prolife.

Póki dziecko nie ma wykształconego układu nerwowego, nie powiedziałbym, że można liczyć je jako pełnoprawnego cżłowieka.
  • Odpowiedz
Może ta psychologia leży i kwiczy, bo nie wszystkim ludziom jest w stanie pomóc rozmowa z obcym człowiekiem.


@Liwiia: Co to za bełkot, by nie rzecz #!$%@? (_ ) Liczne raporty wskazują, że polska opieka zdrowia psychicznego jest przede wszystkim dramatycznie niedofinansowana, nastolatki po próbie samobójczej muszą czekać na terapię nawet rok (!), do tego nie ma u nas w ogóle opcji leczenia nie-ambulatoryjnego, co w
  • Odpowiedz
Ludzie ludzie po co wy w ogole dyskutejecie z tymi prolifowymi dzbanami? Niech se rodza downow, z porazeniem mozgowym i czym tam jeszczeslobie zycza i niech marnuja sobie i innym zycie. Woln Wola jak sami mowia xd
  • Odpowiedz
Może na tym, że depresja inne tego typu zaburzenia to choroby cywilizacyjne powstałe przy podwyższonym

standardzie życia

@Liwiia: to dlaczego jeszcze mi nie oddałaś swoich pieniędzy żeby obniżyć swój poziom życia i ochronić się przed depresją?

Hedoniści zapatrzeni w siebie, w przyjemność, wszystko musi dawać przyjemność, bo inaczej out


@Liwiia: a co takiego niby pozytywnego jest w cierpieniu? Chyba tylko katolicy-sadyści uważają to za coś dobrego. Pal licho jak se
  • Odpowiedz
@rybsonk: Nie ma znaczenia, czy ja musiałem się czegoś wyrzec, komentujemy wpis kogoś kto deklaruje swoją gotowość do zabójstwa w imię własnej wygody. Twoje rozumowanie sprowadza się do postawienia znaku równości pomiędzy czyimś życiem a własną wygodą- to jest cywilizacja śmierci na pierwszym miejscu JA
  • Odpowiedz
Postów z milion, a tylko 3 razy padło słowo "moralność".
Uwielbiam wykop, dzieci siedzą w swoich pokojach, dostając wszystko od swoich starych pod nos, teraz mają wakacje, więc jeszcze większy luz i piszą: ABORCJA, ABORCJA!
Do tego zdecydowana większość to niebieskie paski, które nie mają nic do gadania w tej sprawie.

Czy jeden z drugim baran, ogarnął taką sytuację: twoja żona zachodzi w ciąże, rodzina, bliscy, sąsiedzi dowiadują się o tym od
  • Odpowiedz
@Mufi: Dlaczego obowiązkowa? Po prostu powinien być wybór, zresztą już teraz jest. Według obecnie obowiązującego prawa można dokonać aborcji, jeśli występuje zagrożenie życia matki, ciężkie uszkodzenie płodu albo gwałt. Wystarczy dopilnować, żeby było to przestrzegane.
  • Odpowiedz