Wpis z mikrobloga

Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo tak naprawdę ktoś je przestraszył i to że wychowywanie dziecka z downem jest tak trudne to w większości stereotypy a one nie znają żadnego dziecka z downem.
A ja znam, mam w rodzinie dziecko z downem i gdybym był kobieta i dowiedział się, że takie urodzę, to nawet przez sekundę bym się nie zastanawiał czy zrobić aborcję. Tylko bym zrobił. Może jestem jakimś zwyrolem, ale nie chciałbym takiego życia.

#oswiadczeniezdupy #oswiadczenie #przemyslenia #przemysleniazdupy #bombelek
GrammarNazi - Mówi się, że kobiety decydują się na aborcję płodu z zespołem downa, bo...

źródło: comment_jaLXyqxrZfaSiIkA9pbYhyv1z1l7Qg4W.jpg

Pobierz
  • 331
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo: Wybór chłopie takie dzieci od najmłodszych lat są szykanowane prze rówieśników nigdy nie będą w stanie samodzielne funkcjonować w społeczeństwie całe ich życie to cierpienie a wszystko tylko dlatego że jakaś nieodpowiedzialna idiotka zdecyduje się urodzić takie dziecko jest jeszcze więcej aspektów które przemawiają za aborcja ale nie chce mi się już pisać.
Zrozumcie to ludzie...
  • Odpowiedz
takie dzieci od najmłodszych lat są szykanowane prze rówieśników


@Mufi: Dzieciaki są też szykanowane i wyśmiewane za dziwne imiona lub na nazwiska, za bycie rudymi i piegowatymi. Czy to oznacza, że takie dzieci też należy abortować?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo: serio myślisz że podam każdy argument na tacy w dyskusji z jakimś ranodmem z internetu każdy dysponujący odrobiną zdrowego rozsądku i tak poprze moją stronę ale jak lubisz się znęcać nad ludźmi to twoja sprawa...
  • Odpowiedz
@Mufi: Chodzi o to, że napisałeś, że aborcja powinna być OBOWIĄZKOWA, rozumiesz? Ten wybór powinien być pozostawiany przyszłym rodzicom, tylko i wyłącznie. Tych, co decydują się na takie dziecko nazywasz nieodpowiedzialnymi idiotami, a ja prawdziwymi bohaterami. Należy im się szacunek, wsparcie i podziw, a nie mieszanie z gównem, idioto.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@doveo:Mam prawo nie szanować idiotów którzy skazują swoje dziecko owoc swojej miłości na życie w cierpieniu spowodowane zespołem Downa no chłopie jak ty nazywasz bohaterami idiotów to nie mam już ochoty ciągnąć dalej tej dyskusji
  • Odpowiedz
@Mufi: Zabijajmy również osoby stare i niedołężne, które bez opieki bliskich sobie nie poradzą. Są przecież bezużyteczne.
  • Odpowiedz