Wpis z mikrobloga

#trenujzwykopem #odchudzanie #dieta #bieganie #chudnijzwykopem #ulaniectrenuje (ostatni to mój tag do obserwowania/czarnolistowania)

Dzień 50
Waga: 98.2 kg (())

WAŻNE: Jeżeli raz zaplusujesz że chcesz być wołany, to będziesz wołąny do końca moich wpisów, chyba że zaplusujesz „wypisanie” się z obserwujących. Nie musisz każdorazowo plusować że chcesz obserwować.

Wołam osoby które wyraziły wolę śledzenia moich poczynań. Jeżeli chcesz/ nie chcesz być wołany, zaplusuj odpowiedni komentarz poniżej: @Sckb @karolinana @Serenescio @Guardis @Mmmmmm @Kajmak_ @driix231 @brodzi @vomalio @Moj_Panie @misiafaraona @paintitred @bigblackmamba @SpawaczPolimeru @OdynKrolValhalli @SuspendedInGaffa @Defensivecircle @kalodont @Anakee @kemawir123 @auraya @Shiner @Kozeid @MatiJas1231 @latinogirl @zawisza @PanYaBOLL @Fiktorianin @szymon465 @Sestero

Serwus!

Kolejny tydzień, kolejny znaczący spadek. Przez chwilę myślałem że może zbyt znaczący (czytałem w jednym linku że powinno się gubić maksymalnie około 1% masy ciała na tydzień – czyli w moim przypadku około 1 kg), jednak skoro robię dokładnie to samo co zawsze, to może jest to wina ciepła na dworzu, albo czegoś innego, nie mniej losowego i niezależnego odemnie.

Utrudnienie które napotkałem na drodze:

1)Awaria gazu.

W mojej okolicy miałą niedawno miejsce dość spora awaria, przez co połowa dzielnicy, w tym ja nie mamy gazu w domu. Co więcej nie wygląda na to, by ten stan miał się zmienić w ciągu najbliższych 2-3 dni. Szczególnie upierdliwe jeżeli zarówno kuchenka jak i piekarnik są właśnie na gaz.

Co robię?
O ile to możliwe, robię rzeczy wymagające podgrzania w mikrofalówce. Na dniach stanę się pewnie bywalcem baru mlecznego, chyba że uda się mi załatwić na ten okres kuchenkę przenośną, albo włączą gaz.

Co obecnie robię:

Mniej więcej to samo, co cały czas. Pilnując kalorii, jem w miarę wszystko, oraz biegam 4 razy w tygodniu szykując się do biegu który będzie 31.08. Do tego, czasem pójdę z różowym na spacer, czasem na basen a czasem do zoo. Jednak to już wszystko zależne od ochoty mojej i różowego.

Zapotrzebowanie wyliczyłęm tu (obecnie granicą moją jest BMR +200-250 kcal) ---> http://bmi-online.pl/

Plan biegowy który obecnie stosuje (dziś według planu jest tydzień 4, dzień 24) ---> https://run-log.com/plan_treningowy/puma-30-minut-biegu-bez-przerwy-krotszy,38.html

Ps. Dziękuję użytkownikowi Golomp za linka do karty na siłownie be-active, jeżeli nie znajdę czegoś lepszego, to pewnie od listopada się w nią wyposażę.

Łącznie od początku: - 4.9 kg
Cel: 98.0 kg
Nagroda: Basen już był, więc w dalszej kolejności pójdę na park trampolin.
Następny wpis: 07.08.2019
o.....i - #trenujzwykopem #odchudzanie #dieta #bieganie #chudnijzwykopem #ulaniectren...

źródło: comment_MkcWqGgtjRiqrJzRCqob8gIe5DBu6eQW.jpg

Pobierz
  • 4