Wpis z mikrobloga

Dzieeeń dobry Mirko!
Jajka zapiekane na cukiniowych wstążkach wpadły mi w oko jak tylko zobaczyłam je na instagramie. Lekko zmodyfikowałam przepis dostosowując go do zawartości lodówki bo dzieje się dużo, więc mam światło i nieco resztek ;)
Chciałam też Wam bardzo podziękować bo na instagramie w końcu udało się osiągnąć kolejną ładną, okrągłą cyferkę - a wielu z pośród tych 2000 obserwujących to jesteście Wy ()
Trochę mnie teraz mniej, mam strasznie dużo na głowie ale sytuacja wróci do normy w przyszłym tygodniu.

Na 1 porcję:
20G oliwy
200G cukinii
1 ząbek czosnku
50G fety
2 jajka
Chili

Cukinię i czosnek w plasterkach podsmażyć chwilę na dużym ogniu, przełożyć do naczynia do zapiekania, wbić jajka. Posypać pokruszonymi fetą i plasterkami chili.
Zapiekać ok 10 minut w 180°C - aż białka się zetną

MAKRO: 505kcal 24B 42T 7W

Zapraszam również na instagrama ziemniakizostaw

Miłego dnia ()

#keto #gotujzwykopem #ziemniakizostaw
c.....i - Dzieeeń dobry Mirko!
Jajka zapiekane na cukiniowych wstążkach wpadły mi w o...

źródło: comment_QO8M5CvrvmbpdiSg4HCWZDEUPm5wDyb9.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • 0
@opostrans o choroba, ale mi miło () ja focę Olympusem epl7, zawsze na balkonie albo przy kuchennym oknie. Jestem w grupie o fotografii kulinarnej na fb, obserwuje parę kont na ig o fotografii (kobieca foto szkoła, life.catchers, flymytothespoon), korzystam z ich wykładów, niektórzy mają też darmowe presety. Uczę się, eksperymentuję no i coś tam powoli zaczyna wychodzić chociaż daleka droga przede mną. Ogarnij ze dwa
  • Odpowiedz
@chixi: no offence, ale to nic szczegolnego, wiec nie rozumiem hajpu jakby to bylo cholera wie co xD dobry pr. Taka uposledzona strasznie szakszuka w stylu studenta xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Bavarka tak dawno to było że już prawie nie pamiętam. Pierwszy tydzień to była masakra, odpuściłam rower i treningi bo 10km nie byłam w stanie przejechać XD ale potem wróciło wszystko do normy :) trzeba się przemęczyć i tyle :)

@koniarz no offence taken. Masz rację że to nic szczególnego, wrzuciłam tu dużo fajniejszych i ciekawszych przepisów, które w ogóle nie wzbudziły zainteresowania ale tak już bywa ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz