Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kuba1307: nie reklamuj. To jest przypadłość wszystkich ekranów LCD tzw. "image retention". To nie bug, to ficzer ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jakbyś miał amoleda to co innego, tam wypalanie też jest obecne ale gdy już się wypali to nie znika a na lcd zniknie po chwili
@schreder @sssabae

Nigdy nie reklamowałem z tytułu rękojmi. Mam mieć przygotowany jakiś dokument o rękojmi czy powiedzieć w sklepie ze chciałbym by naprawa była z tego tytułu a oni przygotują odpowiednie dokumenty ?
@kuba1307: Ja się właśnie zastanawiam co z tym fantem robić, bo telefon jako urządzenie nie jest zły, tylko właśnie zauważyłem duchy na ekranie i się lekko przeraziłem. Rozumiem, żeby coś takiego ukazało sie po kilku latach używania, ale nie po niecałym pół roku xD
Teraz definitywnie oddajesz z tytułu rękojmi, czy coś innego?
@krabozwierz

Wcześniej też oddawałem z tytułu rękojmi i nawet napisałem, że chce nowy telefon lub zwrot pieniędzy. Nie zauważyłem jednego wpisu w którym mają prawo do naprawy telefonu i ja się na to godzę.

Druk był na A5 tekst między liniami nie miał prawie odstępu. Wiem, że to nie usprawiedliwia mojego czytania bez zrozumieniem ale teraz tego błędu nie popełnię.

Reklamacje w euro trwała 5 tygodni i tyle czasu nie wiedziałem co