Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 710
Dzisiaj kupiłem prawie 2kg wołowiny nasuszoną wołowinę, w domu się zorientowałem że zapłaciłem za nią niecałe 10 zł. Zdziwiony, przecież 30zl/kg, patrzę a babeczka pomyliła się i nabiła jako kości schabowe. Wsiadłem w samochód i wróciłem do sklepu, wyjaśniłem i dopłaciłem. Czuję się z tym dobrze, chociaż mina kobiety z dzieckiem, która stała obok była zmieszana - jak na głupiego by patrzyła.

#kaufland #gotujzwykopem
Pobierz Rentowny_Gornik - Dzisiaj kupiłem prawie 2kg wołowiny nasuszoną wołowinę, w domu się ...
źródło: comment_wRrYeMXLFRYe0RqMOod0BrDvgiYumqAM.jpg
  • 40
@kamilsonik: Jakby był to prywatny sklepik pani zosi to bym specjalnie nie wrócił bo ta stara qr*a w końcu "pomyliła się" w drugą stronę. Ile razy takie prywaciarze z mięsnego mnie kantowały nabijając droższą kiełbasę czy schab zamiast łopatki.
@KochanekAdmina: jesli w tym sklepie sprzedawca może zrobić korektę bez kierownika to oczywiście tak , ale u nas Kaufland to dość spory market z ochroniarzami, bramkami i linią kas, mięso ważone i metkowane jest na osobnym stoisku a płacone dopiero w kasie także nie wiem jak ta historia jest możliwa bez zaangażowania większej części personelu