Wpis z mikrobloga

Ktoś ogarnia jak wyleczyć nerwicę natręctw?
Zamykam mieszkanie na 4 spusty, zabieram wszystkie klucze, przed wyjściem szukam czy nie ma nikogo w domu (urajam sobie, że może jakiś włamywacz), potrafię szarpać drzwi nawet 5 minut by upewnić się czy są zamknięte i czy same się nie otworzą.
SSRI pomaga? Bo aktualnie mam fluoksetynę.
#psychologia #psychiatria #nerwica
  • 25
  • Odpowiedz
@robert-kuzba: nie mam nerwicy natręctw ale zawsze mnie zastanawiało jak to jest że nie możesz zamknąć drzwi i po prostu sobie odmówić sprawdzania czy na pewno są zamknięte. Po prostu mieć na to #!$%@??
  • Odpowiedz
@robert-kuzba obczaj może czy ktoś że znajomych/bliskich nie może w pracy wykupić pakietu Luxmed. Ja mam 5 wizyt na miesiąc obojętnie jakich, jest też psychoterapia, za niecałe 60zl.
Jeżeli chodzi o nerwicę, to współczuję, ale i tak masz łagodna wersję. Ja obsesyjnie wydrapuje sobie skórę aż do mięsa, zwyczajowo nawet tego nie pamiętam. Byle jaka trudność w życiu i jestem pocięty, mam już tyle blizn na rękach i nogach że szkoda gadać.
  • Odpowiedz
@robert-kuzba ogólnie ja jestem alkoholikiem, piłem żeby otepic mózg, żeby nie katował mnie myślami których nie chce. Wjeżdżały też dragi w weekend żeby jeszcze mocniej to wyciszyć.
#!$%@? metoda, tak oceniam z perspektywy czasu. Piłem codziennie chociaż te 3 piwa, jak przestałem, to mimo że wziąłem 100mg ketrelu (usypia, w leczeniu ocd tłumi też myśli, musisz zwiększać dawkę żeby utrzymać poziom w organizmie, ale jak bierzesz to w 40minut nagle znikasz XD
  • Odpowiedz
@robert-kuzba #!$%@? im więcej SSRI tym grubsze rozkminy mam wieczorem. Mam nerwicę, ocd i jakiestam spektrum depresji, w nocy znowu poszedłem do sklepu i się nachlalem, urwał mi się film, rączki elegancko wydrapane do krwi, nóżki też, kilka dni będę zdychał, do tego #!$%@?łem się klejem i wrzuciłem spodnie z hajsem w kieszeni do pralkosuszarki, 800zl poszło się #!$%@?ć. #!$%@? się żubrami jak rano odkryłem co #!$%@?, czyli standard. W ten sposób
  • Odpowiedz