Wpis z mikrobloga

@pandagata dasz radę! Ja też mam 1500 kcal i mimo małych oszustw w ciągu 5 tygodni zrzuciłam 5kg i po około 5cm wszędzie ( ͡ ͜ʖ ͡) najgorszy jest początek. Jak już się przestawisz to nie będziesz w ogóle głodna :) trzymam kciuki.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@illa_a: dzięki () no właśnie o to mi chodzi, że chce wpłatax małe oszustwa w ten proces żeby psychicznie dać radę i wtedy na pewno się uda ( ͡° ͜ʖ ͡°) z ciekawości ile wazysz i masz wzrostu?
@pandagata właśnie widziałam że takie same ( ͡~ ͜ʖ ͡°) za 5 tygodni będziesz tak samo zadowolona jak ja. A ja nie ćwicze wcale więc będziesz miała pewnie dużo lepsze efekty
@pandagata: 1500kcal to już głodówka, lepiej wróc do 1800 i zacznij aktywniej spedzać czas - będziesz wolna żywieniowo (bardziej) no i sport to zdrowie :), waga to nie wszystko, liczy się na 1 miejscu samopoczucie. Ludzie gadają i będą gadać - kij im w oko.
@illa_a: lata lecą za 30 lat wszyscy będizemy brzydcy :) a życie jest za krótkie, a restauracji za wiele :D
Czasem dieta 1500kcal działa gorzej z czasem, bo ciężej zejść z obdowdów itp, 1800 jest całkiem ok na redukcję nie zależnie od wagi, ruszać się trochę, psa kupić (chociaż ja od kiedy kupiłem przytyłem -_-), wyjśc z domu zamiast na wypoku siedzieć.
Kolega bez szczególnej diety ze 115kg (165? ) zrobił
@illa_a: @Aggressiv: ja akurat lepiej sobie radzę z aktywnością fizyczną, uważam,że daje dobre efekty, ale ten tłuszcz to pamiątka z przeszłości, a już bardziej chyba nie rozwinę mojej aktywności, żeby nie czuć z niego przymusu. Może dołożę trochę biegania.
@pandagata: niecałe 5ms , nosi się go często :D szczególnie po schodach niestety.
Border zobowiązuje do spacerów i aktywności, tylko przez niego rzuciłem rower - szczeniak nie może przy nim biegac do roku i 2ms. + gorzej jem zapewne, ale ja to jak smierciarka, widzę coś nowego w mieście to muszę tam zjeść :D
Ale motywujecie i chyba sam zacznę coś robić (a na dole wykopu reklama kfc z dowozem -_-"