Wpis z mikrobloga

@Wirtuoz większość karm mokrych będzie lepsza niż sucha. Wiadomo, też nie warto brać mokrej karmy typu whiskas itp. Feringe mogę polecić z czystym sercem, bo ma dobry skład, a cenowo jest jak Macs (moze parę złotych drożej, ale nie wiele).
@Wirtuoz tak, ja zamawiam z zooplusa, bo tam z reguły najtaniej i często są fajne promki. Naprawdę warto karmić kota czymś dobrym, żeby potem uniknąć schorzeń na starość, a już na pewno nie suchą (rozumiem, że sytuacja podbramkowa i coś musi jeść, chodzi mi o to, żeby nie karmić cały czas :P). Pogłaskaj mruczka ode mnie ʕʔ
@Wirtuoz jeszcze mała rada od mojej narzeczonej. Jak kotek będzie mieć problemy z przedstawieniem się na inną mokra karmę, to warto się zaopatrzyć w kilka puszek czy saszetek catzfinefood o smaku kangura i mieszać z nową karma, w miseczce. Z tego co mi wiadomo, to wszystkie koty bardzo lubią ten smak i jedzą z chęcią.
@Wirtuoz: i taki protip jeśli chodzi o sklepy w Gdansku - na zooexpress.pl masz lokalnego kuriera w Trójmieście i jeśli zamowisz do godziny 15 to dostawa jest tego samego dnia :)
@Dante0108: @Wirtuoz: ja na smaka polecam coś co się nazywa forti flora. ponoć dobre na trawienie itd, a poza tym koty mają świra na jej punkcie. jak sierściuchy nie jedzą to dosypuje trochę i nagle apetyt się pojawia.

jak kiedyś rozsypałem na dywanie, to potem kot przez dwa dni lizal to miejsce.

kupuję u weta na sztuki po 4pln