Wpis z mikrobloga

#codziennylinustorvalds 26/32

Every time I see some piece of medical research saying that caffeine is good for you, I high-five myself. Because I'm going to live forever.


Blog Linusa, 03.08.2010

Skoro mowa o kawie to zapraszam do przeczytania(jeśli ktoś tego jeszcze nie zrobił) przy niej moich dwóch dłuższych wpisów na temat Linuksa:
https://www.wykop.pl/wpis/42989967/codziennylinustorvalds-23-32-special-edition-contr/
https://www.wykop.pl/wpis/43240813/codziennylinustorvalds-25-32-special-edition-2-so-/

Generalnie tag #codziennylinustorvalds zbliża się ku końcowi i zamierzam stworzyć nowy pod właśnie takie wpisy.
Dodatkowo jakiś czas temu obiecałem, że napiszę coś o debugowaniu problemów pod Linuksem i taki wpis pojawi się w tym tygodniu.

Niestety mirko jest dość upośledzone i nie oferuje zbyt zaawansowanych możliwośći formatowania tekstu, więc wpisy bardziej techniczne z kodem i wyjsciami poleceń bedą pojawiać się na medium.com.
Jeśli ktoś ma jakieś sugestie to chętnie je usłyszę.

#linux #programista15k #komputery #cytatywielkichludzi #cytaty #heheszki #programowanie
y.....m - #codziennylinustorvalds 26/32

Every time I see some piece of medical rese...

źródło: comment_s1fFrO9miw1hR6eXC6CJzeV8Nf1jUGDM.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@Tszmiel: nie, ja sobie piszę dla rozrywki, fejmu i plusów ( ͡° ͜ʖ ͡°). Z chęcią pisałbym wszystko na mirko tylko problemem jest to że między innymi nie da się embedować kodu we wpisach. Wpisy, które nie wymagają zaawansowanych ficzerów będą w całości na mirko.
  • Odpowiedz
@yuim: Dla zasięgu (a zasługujesz jak mało kto!) proponowałbym jakieś fragmenty wrzucać na mirko równolegle z pełną wersją i likiem medium.com... W każdym razie trzymam kciuki i z niecierpliwością czekam na więcej! Dziękuję, że się dzielisz wiedzą, plus klikam gdy tylko widzę Twój avatar ;-)
  • Odpowiedz
@yuim: Tak na szybko (muszę wiać niedługo) to troszkę przyczepiłbym się mnogości pl-tagów:
Polish
Mediumpolska
Po Polsku
Medium Po Polsku
W obu wpisach zresztą dominujących ale prawdą a Bogiem to ja nie znam praktycznie medium.com więc może to ma tu sens... Coś więcej wstukam gdy będę już na spokojnie mógł poczytać :-)
  • Odpowiedz
@wszyscy: dzięki, dałem tyle polskich tagów bo byłem ciekawy czy da się tym zrobić jakieś zasięgi, materiał jest po polsku więc nie ma za bardzo innych tagów do tego. Medium.com pokazuje czy czytelnicy przyszli z linka zewnątrz czy rekomendacji wewnątrz. Jak nie będzie ruchu z medium.com to nie będę tagował.
  • Odpowiedz
dwa tysiące dziesiątego? Nie? W sumie nic dziwnego przecież to było aż 19 lat temu ;),

Chyba 1 na gapę, albo nie zrozumiałem żartu :-F

A propos „(~200 linijkowy)” aż mi się kojarzy komentarz bodajże B. Gatesa o Java :-D
W sumie nie wiem, czy nie powinienem komentować na medium, jak wolisz?
  • Odpowiedz
@wszyscy: żart, niestety nie można poprawnie wstawić lenny face na medium.com( ͡° ͜ʖ ͡°)
A co do komentowania, to w zasadzie wole wykop, medium.com jest tylko obejsciem problemu z upośledzonym edytorem wpisów na wykopie, niczym więcej.
  • Odpowiedz