Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można młodym ludziom mówić, że nie warto iść na #studbaza xD. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ktokolwiek dobrowolnie wybrał pracę na budowie, gdzie robole gwiżdżą na dziewczyny i piją wódkę, albo jakiś spawacz/hydraulik/wykonczeniówka, gdzie Janusz majster pozjadał wszystkie rozumy i traktuje "młodego" jak niewolnika xD.

#praca #pracbaza
  • 89
@zemsta_przegrywa: w #!$%@? firmie jest #!$%@? niezależnie od wykształcenia ( ͡º ͜ʖ͡º) znam kilku cieśli, którzy mają wykształcenie zawodowe/technikum a pracują w spoko atmosferze, są mega kumaci i mają nagrane dwa lata roboty. Wiadomo, jak ktoś woli siedzieć za biurkiem to go nie skusi skakanie po dachach, ale lepiej być dobrym mechanikiem niż #!$%@? inżynierem.
@zemsta_przegrywa: Hmmmm skąd Ty bierzesz takie przykłady? Sam jestem 15lat po studiach ale uważam iż obecnie rynek oferuje sporo miejsc pracy po ukończeniu kursów, szkół średnich lub zawodowych.
Na przykład operatorzy maszyn CNC - nie potrzeba do tego studiów a praca w normalnej atmosferze za naprawdę godziwe pieniądze.
Nie wiem skąd przykłady bierzesz ale w swojej karierze nie spotkałem się z przypadkiem tragicznego traktowania przez majstra ( a pracowałem już podczas
@zemsta_przegrywa: Jestem po technikum pracuje w tym mitycznym biurze zarabiam 5k jakoś można robić wiele rzeczy bez studiów. Chyba, że się ma tak ograniczone pole widzenia jak ty to wtedy nie xD


Nie kłam i usuń konto ( ͡° ͜ʖ ͡°)