Wpis z mikrobloga

Nie wiem jak można młodym ludziom mówić, że nie warto iść na #studbaza xD. Ja sobie nie wyobrażam, żeby ktokolwiek dobrowolnie wybrał pracę na budowie, gdzie robole gwiżdżą na dziewczyny i piją wódkę, albo jakiś spawacz/hydraulik/wykonczeniówka, gdzie Janusz majster pozjadał wszystkie rozumy i traktuje "młodego" jak niewolnika xD.

#praca #pracbaza
  • 89
@zemsta_przegrywa: niestety w Polsce jest nadal pełno ludzi, którzy odradzają jakiekolwiek studia. Ja sobie swojego życia bez studiów nie wyobrażam, patrząc na znajomych z podwórka. Żadne IT czy inny super płatny zawód, ale #!$%@?. Od razu po studiach spokojna, bezstresowa praca. Całkiem niezła kasa. Zero nadgodzin, chyba, że chcę sobie nabić urlop. Przychodzę na którą chcę. Nawet za 2 razy taką wypłatę w wykończeniówce bym się nie zamienił ( ͡°
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@zemsta_przegrywa: #!$%@? jakim musisz byc niezaradnym zyciowo czlowiekiem, ze jedyne dostepne zawody bez studiow to dla Ciebie tyranie na budowie i kierowca tira xD

Jestem programista bez studiow. Prawie nikt z moich znajomych majacych dobrze prosperujace biznesy nie skonczyl studiow. Co teraz?
@zemsta_przegrywa: Ja właśnie pracuje jako operator CNC, nie mam studiów. Fakt praca na 3 zmiany ale szczerze dla mnie to żadna różnica, osobiście pracuje 1 tydzień pierwsza zmiana a później 2 tygodnie trzecia zmiana bo nie lubię drugich zmian. Jako operator pracuję 14 miesięcy,polska B, miejscowość dziura w dupie 12k mieszkańców, na rękę mam 3k, po studiach 2 mojej miejscowości możesz iść do biura za 2100brutto, chyba że masz jakieś znajomości
@zemsta_przegrywa: p0lactwo uruchomiło się w komentarzach i dało wyraz swojej mentalności parobka, który bez #!$%@? od osiemnastego roku życia traci z oczu sens swojego życia. Studia to zajebisty czas poznawania nowych ludzi, pierwszych związków i fajne przygody. Na części z nich można również poszerzyć swoje horyzonty myślowe i intelektualne, ale hehe po co ci studia. Nie powinno się rozpatrywać studiowania jedynie pod katem utylitarności, studia nie maja wam zapewnić pracy, nie
@zemsta_przegrywa: L-#!$%@?-OL xDDD w wieku prawie 30 lat mam dom który udało mi się wybudować bez kredytów i 10 lat doświadczenia, mam #!$%@?, bo mogę sobie teraz pozwolić na wszystko nie mając wizji spłacania odsetek przez 30 lat, w tym samym czasie moi rówieśnicy robią jakieś gówno-doktoraty i błąkają się między barami a innymi gównorobotami, żeby zarobić na jakieś wakacje, a gdyby nie starzy to pozdychaliby z głodu xD więc faktycznie...