Wpis z mikrobloga

Jest 4:47, stoję sobie na przystanku czekając na autobus do domu, w żyłach krążą różne rodzaje alkoholu, jestem naukowcem więc próbuje wszystkiego. Nagle czuję, że ktoś klepnął mnie w ramię - myślę sobie, pewnie jakiś bej chce szluge. Wyjmuje jedna słuchawkę, a tutaj gość na oko w moim wieku, może trochę młodszy. Patrzę na niego a ten do mnie - Problemu szukasz? Na mojej twarzy konsternacja, a w głowie wyciągam już pierwiastek z #!$%@?. Niewiele myśląc stwierdziłem, że zaatakuje pierwszy i #!$%@?łem mu z lewej bombę na oko fast attack. Okazało się, że tym ciosem zamknąłem licznik na bokserze bo koleżke wyrwało z kapci I się łbem od przystanku odbił. Upadł, a że ja ostatnio grałem w Sekiro I mi się honor samuraja odpalił to mówię do niego - wstawaj będziemy walczyć jak mężczyźni. On patrzy na mnie z takim szokiem i mówi - Ale ja tylko #!$%@? zapytałem czy słuchasz PRO8L3Mu bo zauważyłem na ekranie telefonu. #!$%@?ło mi blue screen I stoję XD właśnie #!$%@? w zęby typowi, który zapytał mnie o piosenkę XD podniosłem ziomka przeprosiłem, dałem szluga I cichutko oddaliłem się na kolejny przystanek. Tak to właśnie proszę państwa jest w naszym kraju - jak się nie umie odmieniać przez przypadki to i w mordę dostać można. Pozdrawiam

#pasta #sekiro #pro8l3m
  • 1