Wpis z mikrobloga

Telepizza zawsze ma wtopy

@GaiusBaltar: to prawda, w lokalu jeszcze z braku laku czasem ujdzie, ale ile razy nie zamawiałam z dostawą,tyle razy było coś nie tak, najczęściej dostawałam przypaloną
@gorzka na jakich wioskach wy mieszkacie że podniecacie się ta słabą, bezpłciową pizzą? Jest 2019, wcale nie trzeba daleko jechać żeby zjeść dobrą pizzę
Dwie pizzę z Pizza Hut. No przyczepiłbym się do wszystkiego. A cena to 12funtow za jedną xD 200zl za 2 pizze... a to tylko dlatego, że pracowałem tam kilka miesięcy. W Polsce standard i ceny podobne...

@booolooo: nic nie rozumiem...

na jakich wioskach wy mieszkacie że podniecacie się ta słabą, bezpłciową pizzą? Jest 2019, wcale nie trzeba daleko jechać żeby zjeść dobrą pizzę

@iwunio: Poznań, wcale nie jechałam daleko, a
@gorzka no jeszcze lepiej. Powiem ci tak, idź na Wojska Polskiego do "Tomasz i pomidory", wybierz pizzę jaką ci się spodoba i jeżeli uznasz że jest gorsza od tego styropianu z "Pizza Hut" to zrobię ci przelew ze zwrotem kasy i mówię to przy wszystkich tu obecnych
Powiem ci tak, idź na Wojska Polskiego do "Tomasz i pomidory"

@iwunio: a żebyś wiedział że pójdę i spróbuję. Chociaż ja lubię pizzę na grubym cieście a podejrzewam, że tam takiej nie ma