Wpis z mikrobloga

W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/43278193/drugi-dzien-bez-bialka-kfd-i-brzuch-nie-boli-mam-n/

Dostałem od @kfd_pl 3 próbki białek pure. Będę testować, czy. Nie szkodzą mi dodatki. Chciałbym podziękować i pochwalić za podejście do jako tako stałego klienta. Jestem naprawdę zaskoczony takim rozwiązaniem sprawy, i z niecierpliwością czekam na wyniki tego testu, które "ogłoszę" pewnie za jakieś 7-10 dni. Pozdrawiam #kfd #mikrokoksy #dieta #trening
DuzyDzikiZwierz - W nawiązaniu do tego wpisu:
https://www.wykop.pl/wpis/43278193/dru...

źródło: comment_gzGyePAiC8HSRKKkIJCCHo1c7pWjC4Oh.jpg

Pobierz
  • 41
@Duzy_Dziki_Zwierz: korzystałem z kfd wpc przez jakiś czas ale szybko się przestawiłem na to bez laktozy, ze względu na moją nietolerancję laktozy. Co ciekawe stosując to bez laktozy także miałem problemy z żołądkiem i ogólnie trawieniem ( ͡° ʖ̯ ͡°) wzdęcia i ostre, nieregularne bóle brzucha trwające większość dnia. Po odstawieniu wpc problem się rozwiązał. Pytanie czy jednak coś tam laktozy jest czy problem powodowało coś innego
@Duzy_Dziki_Zwierz: gadałem z właścicielem siłki, który ma znajomości w ludziach, którzy badają składy odżywek różnych firm. Ogólnie rzecz biorąc był już nawet u niego przedstawiciel w/w firmy, nawet darmowych próbek nie chciał ( ͡º ͜ʖ͡º) te kfdeki i inne sfdeki mają taką kontrolę jakości, ze nawet gdyby mieszali te odżywki w wiadrach to by to przeszło.
@Akuzativ: Brat teściowej córki zięcia powiedział ( ͡° ͜ʖ ͡°) Właśnie takie bzdury gadają ci co najwięcej tracą na naszej obecności na rynku. Od lat publikujemy chyba najwięcej badań, dzielimy się nimi nawet tu i zachęcamy ludzi do sprawdzania we własnym zakresie. Ba, pokazujemy faktury zakupów, czy wyliczamy co ile kosztuje, aby pokazać skalę naciągania niektórych producentów. Poszeperaj na wykopie. Poza tym, nie mamy żadnego przedstawiciela czy
@KFD_pl: dzięki za odpowiedź, sam wielokrotnie kupowałem od Was odżywki jeszcze parę lat temu. Macie rację, powiedzieć można wszystko. Jednak dla mnie dziwne by było, gdyby kłamała taka osoba jak on. Koleś ma śiłownie od wielu lat, widać, że jest pasjonatem, ciągle coś dokupuje, zmienia, zaprasza gości że świata kulturystyki, nie wiem jaki by miał interes by klamac. No nie wiem co mogę więcej powiedziec
@Akuzativ: Może szuka sponsora o/ xD A tak na poważnie gdybyś śledził forum kfd i w ogóle ten sklep to byś wiedział że nie mają przedstawicieli :D Już w momencie jak napisałeś że przedstawiciel KFD był to już wiedziałem że to bujda :]