Wpis z mikrobloga

moze nie #anonimowemirkowyznania ale tez wyznanie
nie lubie gurbych kobiet

nigdy tego nie zrozumiem...jak koles jest gruby to ma ksywe gruby i elo
jak dupa jest gruba to placze i wgl robi cyrki jkabys powiedzial ze jest zdeformowana

kiedys powiedizlem w podstawowce jakas koleznka jest gruba i poszedlem do dyrekotra i nie moglem za #!$%@? zoruzmeic co takeigo powiedzialem
ta kolezanka dzisiaj ma prawie 30 lat i dalej jest gruba

czemu kobiety maja taki bol dupy i nic z tym nie robia jak sa grube

wole zeby kobieta byla bez makijazu ubrana w lumpy i byla szczupla niz jakbybyla gruba i byla u kosmetyczki
kobieta mowi ze dba o sb chodzi do kosmetyczki ubiera sie w gucci i wgl ale jak jest gruba to tak czy tak ta gruba morda jest odcyhajaca nie atrakcyjna czy obrzydliwa wrecz

zawsze jakbylem z kumplami czy cos to zawsze jakas gruba #!$%@? sie kolo mnie krecila
wstyd jak #!$%@?

napiszcie czy a jezeli tak to czemu nie lubicie grubych bab bo juz nie wiem czy to moje #!$%@? czy co

#gownowpis #kiciochpyta #przegryw
#mikrokoksy
elofrytki - moze nie #anonimowemirkowyznania ale tez wyznanie
nie lubie gurbych kobi...

źródło: comment_5lBmrFaTvIbWH5FcOK9rgcz2ksq1vzou.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
Ja miałem kiedyś podobna akcje w LO. Najgrubsza baba w szkole za wszelka cenę chciała grać pierwsze skrzypce i zawsze musiała drzeć #!$%@? wszędzie. Któregoś razu dołączyła do mojej ekipy w plenerze i kosztowała z nami vodke. Po pewnym czasie zaczęła ciagle za mną łazić i wypytywać co ja do niej mam. Po godzinie nie wytrzymałem i powiedziałem jej prosto w oczy Kasiu nic nie #!$%@?, po prostu brzydzę się grubymi ludźmi.
  • Odpowiedz