Wpis z mikrobloga

moze nie #anonimowemirkowyznania ale tez wyznanie
nie lubie gurbych kobiet

nigdy tego nie zrozumiem...jak koles jest gruby to ma ksywe gruby i elo
jak dupa jest gruba to placze i wgl robi cyrki jkabys powiedzial ze jest zdeformowana

kiedys powiedizlem w podstawowce jakas koleznka jest gruba i poszedlem do dyrekotra i nie moglem za #!$%@? zoruzmeic co takeigo powiedzialem
ta kolezanka dzisiaj ma prawie 30 lat i dalej jest gruba

czemu kobiety maja taki bol dupy i nic z tym nie robia jak sa grube

wole zeby kobieta byla bez makijazu ubrana w lumpy i byla szczupla niz jakbybyla gruba i byla u kosmetyczki
kobieta mowi ze dba o sb chodzi do kosmetyczki ubiera sie w gucci i wgl ale jak jest gruba to tak czy tak ta gruba morda jest odcyhajaca nie atrakcyjna czy obrzydliwa wrecz

zawsze jakbylem z kumplami czy cos to zawsze jakas gruba #!$%@? sie kolo mnie krecila
wstyd jak #!$%@?

napiszcie czy a jezeli tak to czemu nie lubicie grubych bab bo juz nie wiem czy to moje #!$%@? czy co

#gownowpis #kiciochpyta #przegryw
#mikrokoksy
elofrytki - moze nie #anonimowemirkowyznania ale tez wyznanie
nie lubie gurbych kobi...

źródło: comment_5lBmrFaTvIbWH5FcOK9rgcz2ksq1vzou.jpg

Pobierz
  • 100
  • Odpowiedz
@Sspermenkaa: nie wiem zdjeice czy cos bo tak to kazdy moze pisac byla lejdi_koktajl ktora tez uwazala sie za 9/10 xD

w sumie raz do mnei podbijala gruba i pol klasy zenskiej czesci mowilo zebym sie z nia ustawil a ja mowie ze jest grbua i mnie znienawidzili
a jak ja dostalem kosz bo tak i #!$%@? to bylo ok
  • Odpowiedz
grube kojarza mi sie z lenistwem
jak teraz od sb nie dba to dopoiero jak bedzie starsza po ciazy a w sumei od kobiet za duzo sie nie wymaga a w polsce to juz wgl
w sumie w polsce kobieta po 30 nie dba o sb
zobaczczie ile kobiet jest niezadbanych
krotkie wlosy
waly na brzuchu
taka gruba ubiera sie jak stodola bo nie zalzy niczego wycietego czy obcislego
@Sspermenkaa: nikt
  • Odpowiedz
@elofrytki: kiedys na zajeciach musielismy podac swoj wzrost i wage. Laski oscyluja tak 50-60kg, a jedna najbardziej ulana podaje 130kg xD Pozniej jak na facebooku kumple jej skladali zyczenia urodzinowe to pisali 130lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
kobieta wystarczy ze jest szczupla nawet starsza i jest juz zadbana a nie musi meic nei wime ile siana
jak jest gruba to juz nie wazne ile ma lat wyglada jak gowno
najgorsze sa podbrodki i duza morda i waly

w sumiewystarczy zadac sb pytanie czy wolisz kobiete po 40 co wyglada jak 20 czy 20 co wyglada jakbyu miala 40

mam na mysli ze dlugie wlosy szczupla figura jakis noramlny ubior
elofrytki - kobieta wystarczy ze jest szczupla nawet starsza i jest juz zadbana a nie...

źródło: comment_zZDrtj8Weimv9vvlEwy1PZ96UPY1P110.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz