Wpis z mikrobloga

Jestem sobie w #bulgaria na wczasach i jest tu naprawde duzo Polakow i nie zauwazylem jakos januszostwa o ktorym tak wielu zawsze mowi ze wstyd sie przyznawac za granica. Duzo milych ludzi mozna sie podzielic ciekawymi miejscowkami do zwiedzania i pozartowac. Wczoraj za to typowa gruba baba z UK doczepila sie do mojego kumpla i zrobila awanture na caly basen bo jej #bombelek wpadl do wody z telefonem przebiegajac kolo niego xd Daj gowniakowi telefon do kieszeni i miej w dupie, ze ten biega kolo wody, a pozniej sie dziw, ze telefon zalany i czepiaj sie losowych osob drac na nich ryja #madka Bulgarski #koteczkizprzypadku dla poprawy humoru( ͡º ͜ʖ͡º)
Pobierz KiedysMialemFejm - Jestem sobie w #bulgaria na wczasach i jest tu naprawde duzo Polak...
źródło: comment_QOeEb9aOzAgjBuSlTIMBpDhykoxgKvtO.jpg
  • 1
@Kiedys_Mialem_Fejm bo świat nie jest biało czarny, siedząc non stop na wykopie można mieć wrażenie że Polska to gunwo totalne gówno, kobiety są wszystkie #!$%@?łe, Polacy idioci a świat jest jednak bardziej skomplikowany, i prawda jest taka że:

Polska to chlew a nie gówno,
Kobiety to #!$%@?
A Polacy po prostu nie powinni istnieć. Tak to widzę. #heheszki

xD a tak naprawdę wystarczy czasem się uśmiechnąć, czasem po ludzku nie eskalować jakiegoś