Wpis z mikrobloga

@snusmumriken90
Serio #!$%@? z ciebie ekonomista

Po prostu trzeba zrobić podatek od wiary


Co to #!$%@? ma być, dlaczego ja mam płacić za to, że no wierze w Boga.
Cóż to za podwójne standardy

Ale ok, nawet gdy takowy wprowadzimy to ile maksimum z tego wyjdzie 2/3 miliardy nie więcej, a cały program tej partii to ponad 100mld więc...

jak w Niemczech


Ale wiesz, że w Niemczech cały zebrany podatek
kościelny wraca
  • Odpowiedz
@BudkaStonogi:
1. Chcecie się baeić w kościół to sobie go sami utrzymujcie. Ja w boga nie wierzę to dlaczego moje podatki mają iść na te banialuki? Już wolę jak na pomoc socjalną idą.
2. 100mln to nie mała kwota.
3. Założe sie ze połowa twoich znajomych i rodziny już #!$%@?ła do tych rewolucyjnych niemiec i francji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wolny rynek: nie potrafisz się utrzymać bez
  • Odpowiedz
@snusmumriken90

Chcecie się baeić w kościół to sobie go sami utrzymujcie


Utrzymujemy

Ja w boga nie wierzę to dlaczego moje podatki mają iść na te banialuki?


Nie wiem, twój problem. Ale plis nie popadajmy z jednej skrajności w skrajność typu"ehhe mamy was opodatkować bo chodzicie do kościoła"

100mln to nie mała kwota


W porównaniu do 100mld, lub 60mld(tak jak na konwencji mówili) to nic

Założe sie ze połowa twoich znajomych i rodziny
  • Odpowiedz
@BudkaStonogi: katolików na papierze jest 30 mln bo rodzice jak downy chrzczą dzieci (na szczęścoe coraz rzadziej). Nawet jeżeli jest 12 mln aktywnych katolików to jest to tylko 30%populacji. (A żyjących wg zasad religii jest może z tej puli 0,01 %)

Kościoły są budowane również za podatki tych 2/3 populacji Polaków którzy na tą instytucje mają #!$%@?.
Tak więc:
Masz mieszkanie na kredyt? Spłacaj go sobie.
Masz karnet na siłownie? Opłacaj
  • Odpowiedz
@snusmumriken90

(A żyjących wg zasad religii jest może z tej puli 0,01 %)


Fajnie fajnie, skąd te dane

Kościoły są budowane również za podatki tych 2/3 populacji Polaków którzy na tą instytucje mają #!$%@?.


Ale oficjalnie do kk należy 33mln obywateli, tak więc (słusznie czy nie) Budowane są z woli większości

Po za tym, wytłumacz mi jak są z podatków twoich i moich budowane?

Bawisz się w kosciół? Opłacaj go sobie dobrowolnie
  • Odpowiedz
@BudkaStonogi: Ale też jest program Lewicy. I sam zacząłeś wątek o kościele a akurat ja jestem ma tą instytucję, jak i na całą transcendencje, bardziej cięty niż Zandberg, Biedroń i Czarzasty razem wzięci.
Lewica postuluje #!$%@? kościoła z każdego aspektu życia publicznego: polityki, szkoły, telewizji publicznej i ulicy.
I to że sam mam wywalone w wiarę nie znaczy że uważam że trzeba ją zakazywać. Wiara i religia powinna zostać tam gdzie
  • Odpowiedz
@snusmumriken90

I sam zacząłeś wątek o kościele


Ja zacząłem?
Ja tylko do ich programu się odnosiłem

Wiara i religia powinna zostać tam gdzie jej miejsce czyli w sercu (umyśle) i murach świątyń.


Aha i dlatego chciałeś zrobić podatek od wiary, kościoły zamienić na galerie handlowe, a katolików wypieprzyć do salek?
Hmmmmmmmm xD

Lewica postuluje #!$%@? kościoła z każdego aspektu życia publicznego: polityki, szkoły, telewizji publicznej i ulicy.


I niech se postuluje mają
  • Odpowiedz