Wpis z mikrobloga

Bylem, zmieniłem siec właśnie ze względu na słaby zasięg. W większych miastach jak najbardziej ok, ale często odwiedzajac rodzinne miejsca miałem z tym problem.
@Slash_: byłem w VM kilka lat, na zasięg narzekać nie mogłem jednak do zmiany operatora skłoniły mnie ich problemy z dostępem do internetu. Niby LTE a prędkość mniejsza niż przy 3G, BOK wysyła jakieś rozwiązania problemów, które nie działają, konfiguracje itd itp.
@Slash_ wszyscy narzekają na tę sieć, a ja jestem bardzo zadowolona. W Virgin mobile jestem od 4 lat i miałam chyba tylko jedną nieprzyjemna sytuacje. Z zasięgiem praktycznie nie mam problemów, a plusem jest to, że za staż dostaje dodatkowe chyba z 15GB do pakietu.
@Kauczuq no ja będąc aktualnie w plusie placę za abonament 40zl/mc gdzie mam 4gb internetu.
Virgin mobile proponuję mi 9gb neta za 19zl/mc także połowa ceny.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slash_: mam już kilka lat i zasięg jest spoko ale czasem są problemy z internetem, z szybkością a czasem w ogóle nie Bangla :(

Raczej średnio polecam, ja tkwię bo nie mogę się zabrać za zmianę operatora ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Slash_: Mam aktualnie trzy numery w VM. Jak dla mnie jest okej, nie ma problemu z zasięgiem - zawsze można skorzystać z roamingu krajowego. Nie ręczę za prędkość internetu, bo po prostu tego nie sprawdzałem jakoś bardzo, dopóki YT chodzi w 1080p to dla mnie wystarczy
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Slash_: tak jest w abonamentach nie w prepaid. Zobacz oferty innych opow znajdziesz to samo co w #virginmobile
Ps zanim wybierzesz ta sieć sprawdź sobie tag którego użyłeś i zapytaj sam siebie czy na 100% tego chcesz. Ja wybrałem Orange free
@Slash_: Ale zasięgiem czego - internetu czy rozmów telefonicznych? Z internetem jest średnio i chodzi kiepskawo, z rozmowami telefonicznymi nie ma problemu - po przełączeniu na 2G zasięg jest prawie wszędzie bardzo dobry.
@Slash_ ja za 25 mam nielimitowane smsy, rozmowy i 15GB + 15GB za staż . Jedyny minus dla niektórych to brak internetu w roamingu(trzeba dokupić pakiet). Mi to osobiście nie przeszkadza, bo za granicę jeżdżę raz na rok.