Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@eazy-e: (...) w badaniu laryngologicznym, skrzywienie przegrody nosa z (...) prawego przewodu nosowego, poza tym (...)

#!$%@? nie mogę już xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@eazy-e: wywiad (-) w badaniu laryngologicznym skrzywienie przegrody nosa z nie..ścią prawego przewodu nosowego, poza tym ...... samoistny nieobecny, próby Romberga, Unterbergera ...
Praca na wysokosci > 3m
  • Odpowiedz
@eazy-e: w simpsonach byl taki episod w ktorym homer mowi, ze jak sie uczy czegos nowego to zapomina stare i na przyklad jak poszedl na kurs winowarstwa, to zapomnial jak sie prowadzi samochod. Ludzie po medycynie z natloku wiedzy zapomnieli jak sie pisze
  • Odpowiedz
@smk666: Nie wiedziałem, że da się zrobić przekreślenie, a szkoda, bo kiedyś mi było potrzebne.
@eazy-e

wywiad w badaniu laryngologicznym skrzywienie przegrody nosa z niedrosznością prawego przewodu nosowego, poza tym

A dalej się poddałem. Zakładam, że „niedrożność” jest z błędem, bo nie ma kropki w miejscu, gdzie powinno być „ż”.
  • Odpowiedz
@eazy-e: Wywiad (-), w badaniu laryngologicznym skrzywienie przegrody nosa z niedrożnością prawego przewodu nosowego, poza tym bez zmian. Szept obustronnie 6m. Oczopląs samoistny nieobecny. Próby Romberga i Unterbergera prawidłowe. Praca na wysokości >3m.
  • Odpowiedz