Wpis z mikrobloga

Bankowe Mireczki, jakie konto osobiste polecacie? Mam konta w mbanku ekonto standard i w santander konto godne polecenia. Ostatnio w obu bankach wprowadzili dodatkowe opłaty lub jakieś wymagania dla tych kont. I trochę mnie to wkurza, że te banki mają w dupie starych klientów.

Chciałbym mieć konto, gdzie bank nie będzie co chwile zmieniał zasad. Jest coś takiego, gdzie warto przejść?

#banki #finanse #pieniadze #kiciochpyta
  • 11
@robin_caraway: bank milennium, polecam

przy wplywie 1000zł miesięcznie plus jedna platność kartą w miesiącu i masz za darmo karte i konto, do tego wszystkie bankomaty w polsce za free

super apka mobilna

konto oszczednosciowe 2.7% ktore sie odnawia i można mieć cały czas tyle

ogółem nie zauważyłem żadnych problemów

i oczywiście na sam koniec kodzik polecający ( ͡° ͜ʖ ͡°) :
Twój kod polecenia: 16519204

ale serio,
@robin_caraway: jesli zdecydujesz sie na millennium to bez urazy, ale nie daj sie wkrecic w zadne kody polecen bo przy zakladaniu z polecnia masz nagrody rzeczowe typy bilety, vouchery itd o wartosci 80 zł, a bez zadnych polecen jest teraz promocja gdzie daja na latwiejszych warunkach 200 zl w gotówce. A co do kodów poleceń ja mam do PKO, Getin, mBank jakbys sie na ktores z tych zdecydowal to dziele sie
bank nie będzie co chwile zmieniał zasad


@robin_caraway: Nie ma takiej gwarancji nigdzie (swego czasu było parę ofert z gwarancją niezmienności przez 5 lat; teraz takich propozycji nie ma). Ale na tle innych banków jako bardzo stabilna jawi się oferta wspomnianego już konta w Millennium (360° lub Konto 360° Student). Chyba już z 4, jak nie 5 lat oferuje to samo. W tym czasie banki, w których Ty masz
@robin_caraway: polecam Getin Bank. Naprawdę spoko bank i w sumie całkiem dobra aplikacja na telefon. No i mają często fajne lokaty bo ludzie nie wiedzą co to fundusz gwarancyjny. obecnie testuje Pekao (mają kartę która działa jak Revoult :p) jak na razie zadowolony

Gdybyś chciał kod polecający to daj znać.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@korin_: karta Visa Getin też ma kursy jak Revolut, często lepsze. Na plus Pekao są dodatkowo bezpłatne wypłaty za granicą.

@robin_caraway: również polecam Getin właśnie m.in. przez to, że ma bardzo dobrą kartę do płatności w obcych walutach i wysokie oprocentowania na lokatach i kontach oszczędnościowych. Przeniosłem do nich swoje główne konto.

Jedna płatność kartą w miesiącu i konto za darmo. Wypłaty kasy z każdego bankomatu też za friko.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@robin_caraway: ale jakie afery? Czy ktoś komukolwiek w tym banku pieniądze ukradł czy coś? Ludzie coś gadają, media dodatkowo nakręcają, a potem takie dziwne obawy. A korzystają na tym zaradni (jak była nagonka to Idea i Getin lokaty na 4% dawały, kto skorzystał ten już dawno jest na plus).

BTW zobacz na kurs akcji banków Czarneckiego od kilku dni.