Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@skurvol_Dominik: Idiotyczne porównanie. To nie moja wina, że ktoś wybiera sobie taką, a nie inną pracę. Nie utrudniam nikomu wykonywania jutro zawodu. Korzystam z usług za które płacę ciężko zarobionymi pieniędzmi, nikogo nie wykorzystując i do nikogo nie wyciągając rąk.
także proszenie osoby która przygotowuje te dania o przyniesienie spowalnia tylko ten proces i jest to po prostu utrudnianie życia innym


@MechanicznyTurek: W ogóle nie zamawiaj jedzenia bo to właśnie zamawianie jedzenia spowalnia proces i jest utrudnianie życia innym. Wejdź na kuchnie i sam sobie zrób albo najlepiej odgrzej bigos z cebulą w domu xD.

#!$%@? obsłużenie klienta w macku utrudnia życie pracownikom. #!$%@? jacy oni biedni xD.
tak to jest #!$%@? mcs w stylu 'hehehe debile nazywają się restauracją', a teraz wysyp komentarzy broniących w stylu 'dlaczego niby nie są restauracją'. quo vadis wykopki
@kluha666: to jest jeszcze nic w obwodzie kaliningradzkim (Rosja jak by stare gimby nie znały) nawet nie ma koszy na odpadki i się zostawia wszystkie śmieci na stoliku. Uwłaczające ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie raz nie dwa się mocno śpieszyłem i przeklinałem pod nosem że obsługa nie jest szybsza, a na pewno nie jestem w tym odosobniony, więc nie przedłużam sztucznie zamówienia żeby ona osoba dostała szybciej, nic na tym nie tracę.


@MechanicznyTurek: No ale jak w ogóle nie będziesz zamawiał to ile czasu innym zaoszczędzisz!

więc nie przedłużam sztucznie zamówienia


To nie jest przedłużanie sztucznie zamówienia. Skoro oferują przyniesienie zamówienia do stolika to
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@mapixxx: Czytaj ze zrozumieniem, a nie wyrwane z kontekstu zdanie pasujące do twojej idei. Płacę za usługę i chcę otrzymać dokładnie to za co płacę i co oferuje restauracja. Za swoje ciężko zarobione pieniądze. Nikogo nie udaję i nie wykorzystuję. Nie widzę powodu dla którego miałbym rezygnować z usług za które płacę dla wątpliwej wygody jakiegoś pracownika.