Wpis z mikrobloga

@ZnienawidziszMnie: Ile wy ważycie, że wam tyle na dwie osoby schodzi? xD Pomijając już zupełnie kwestię, że 80 zł w dobrej restauracji i tak nie wydasz na dwie osoby. Zestaw powiększony to kilkanaście złotych, zamów nawet do tego dodatkowo kanapkę i deser i tak nie przekroczysz 50-60 zł na parze. Swoją drogą pochłaniacie na osobę w Macu jakieś 1500-2000 kalorii, ani to zdrowe, ani normalne ;)
@ZnienawidziszMnie: No to chyba przy górnej granicy już, może przemyślcie te nadmierne zakupy w Macu jednak :P Chyba że jesteście tak wykoksowani.
Jak ważyłam 65 kg to też mi w sumie wchodził zestaw + kanapka jako standardowe zamówienie, w końcu się za siebie wzięłam i nie dość, że w końcu jestem szczupła to kasa zostaje w kieszeni, bo po jednej bule mi już słabo z przejedzenia :P
@kluha666: zaniesienie jedzeni jest uwłaczające? Sorry, dla mnie to świetna opcja, bo w Macu jestem zazwyczaj w drodze, z dwójka dzieci, dużo łatwiej to ogarnąć, jak jedzenie samo przyjdzie.
@ddd43q: oczywiście, ze tak, jadam w macu jak jestem w podróży z dziećmi, dużo łatwiej jest jak ktoś mi doniesie jedzenie, niż dźwigać dwójkę maluchów, jedzenie i torby dzieci.
@Andrew432
Kiedyś mi jedna z wyrzutem powiedziała, że ta opcja jest tylko dla niepełnosprawnych i proszę z niej nie korzystać xd
Miałem z różowym plecaki turystyczne i nie chcieliśmy tam z nimi stać.
Ile w tym prawdy?
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kluha666: w restauracji też stoisz x minut czekając na danie, żeby kelnerom było łatwiej?

@PanHagrid: jak pracowałem w normalnej restauracji to Polacy tak potrafili zrobić. Zamiast usiąść, przejrzeć menu, to podchodzili od razu po wejściu, brali menu, zamawiali i stali. XD teraz mnie to śmieszy, ale wtedy niemiłosiernie #!$%@?ło.
@kluha666: bardzo dobrze, na tym polegają restauracje i nie ma w tym nic poniżającego, ot praca w gastro.
@abeborak może miała okres XD Generalnie u mnie jest tak że jak widzimy np starsze osoby czy osoby z dzieckiem to sami proponujemy doniesienie do stolika, a jeśli ktoś ''normalny'' chce żeby u donieść to wystarczy poprosić o numerek(Nie mówiąć już o tym że jak się zamawia w kioskach to na końcu się wyświetla całe jebitne okno czy się chce do stolika XD)